Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Bolek i Lolek oraz Tola, postacie nie z kreskówki, ale urocze kotki .

Bolek i Lolek oraz Tola, postacie nie z kreskówki, ale urocze kotki .

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:21 02 2013, 13:19
data ważności:23 03 2013
zamieszczający ogłoszenie: joda
Dane zwierzaka:
urodzony: 2012
miasto:łodź
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Kotki urodziły się jesienią, były zdrowiutkie i śliczne, ale z jakiegoś powodu porzuciła je ich kocia mama.Czwórka maleństw próbowała radzić sobie sama, kocięta miały ogromną wolę życia.
Niestety, głodowały, było im zimno ,jedno z kociątek zachorowało i straciło oczka.Po omacku szukało miski z nędznym jedzeniem, które kociakom wystawiano, ale jedzenia było mało , w dodatku kiepskie i biedak odszedł za Tęczowy Most.

Dobra Dusza nie zdążyła z pomocą dla niego, pozostałą trójkę zabrała do siebie.Jest im już dobrze, mają ciepło i czysto,a w miseczkach dobre jedzonko.Zostały też od razu zabrane do lecznicy, przebadane dokładnie, odpchlone i odrobaczone.
Posiadają książeczki zdrowia.Kotki są urocze, bardzo grzeczne i niezwykle przywiązane do siebie.Wciąż się przytulają i wylizują sobie futerka.A te są śliczne, czyściutkie i lśniące.Sprawiają też wrażenie lekko przedłużonych.Boluś i Tola są łaciatkami, Loluś zaś jest czarnuszkiem.Szukają nie wychodzącego domku, ideałem byłby domek wspólny dla całej trójki, ale równie dobrze mogą być rozdzielone i pójść do domku, gdzie jest już inny kotek.

Na pewno każde z nich będzie wspaniałym przyjacielem, który doceni pełną miseczkę, odrobinę miłości i mizianek, których tak bardzo brakowało im w dotychczasowym życiu.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, kotki przebywają w Pabianicach, ale możliwy jest dowóz w inne miejsce.

Kontakt 696 463 679
kotekfelek1991@tlen.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:696463679
mailem:kotekfelek1991@tlen.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony