Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Bonzo

Bonzo

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:20 05 2018, 23:26
data ważności:19 06 2018
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Przytul Kota
Dane zwierzaka:
urodzony: 2017
miasto:Łódź
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Bonzo chodzi swoimi ścieżkami i nie boi się nikogo. Jako półroczny podrostek zdominował dwójkę kocich rezydentów oraz psa, przez co Opiekunowie zmuszeni byli poszukać młodemu rozbójnikowi nowego schronienia - a schronienie znalazło się w Mruczarni.
Jeśli cenicie kocią indywidualność - Bonzo będzie doskonałym towarzyszem. Ten nieustraszony i ciekawski czarnuszek zajrzy w każde miejsce, wypatrując na swojej drodze nowych wyzwań. Chociaż przez ponad półroczny pobyt w Fundacji nauczył się dzielić przestrzeń z innymi kotami, zwierzęcy przybysze z innych pomieszczeń nie są przez niego mile widziani. Znając przeszłość kocurka i jego temperament, przygarnięcie Bonza do towarzystwa innego zwierzaka radzimy rozważać tylko zaawansowanym, których zwierzę nie pozwoli się łatwo zastraszyć!
Młodzieniec lubi być tam, gdzie coś się dzieje. Jeśli w wyciągniętej ręce trzymacie wędkę - bądźcie pewni, że nie umknie to jego uwadze. Jeśli w Waszym domu znajduje się przestrzeń do biegania oraz miejsce do skakania - Bonzo z pewnością będzie z Wami szczęśliwy. Jeśli jednak w Waszym domu są małe dzieci, weźcie pod uwagę, że Bonzo nie lubi brania na ręce i sam wyznacza czas odpowiedni na głaskanie. Złapany z zaskoczenia - będzie bronił swojej niezależności, dlatego może nie być odpowiednim kompanem dla Waszej pociechy.
Bonzo urodził się pod koniec 2017 r. Jest zdrowy, wykastrowany, zachipowany i gotowy do zamieszkania w kochającym domu, pełnym zrozumienia dla jego kociej natury.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Bonza, prosimy, wypełnijcie ankietę przedadopcyjną: http://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3. Na wszystkie pytania mogą odpowiedzieć po godzinie 16:00 Aga (tel. 604 268 143) oraz Magda (tel. 509 581 758).
A może chcielibyście adoptować Bonza wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy napisać maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, wpłacać zadeklarowaną sumę na konto Fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:798404876
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany