Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Hajdzio

Hajdzio

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:14 01 2015, 23:03
data ważności:13 02 2015
zamieszczający ogłoszenie: Dom Tymczasowy u Magdy (Fundacja Viva)
Dane zwierzaka:
urodzony: 2010
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » inne (poza klasyfikacją FIFe) » mieszaniec (poza klasyfikacją FIFe)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Wyobraź sobie, że tracisz dom, chociaż wcale na to nie zasłużyłeś. Zbliża się zima. Twoja sytuacja wydaje się beznadziejna. Jednak trafiasz na osobę, która okazuje Ci serce, a Ty to odwzajemniasz. Jesteś dla niej bardzo miły. Ona bardzo Cię lubi, ale nie może dać Ci schronienia. Próbuje Ci pomóc, znajdując Ci miejsce u innej przychylnej osoby, której przypominasz kogoś, kogo niedawno straciła. Ale Ty nie jesteś dokładnie taki jak tamten. I to miejsce nie jest tylko Twoje. Nie możesz tu zostać. Zaczynasz się bać i denerwować. Nie rozumiesz. Zabierają Cię zupełnie obcy Tobie ludzie. Bronisz się. Jest Ci duszno. Ale może jest nadzieja? Nie. Zabierają Cię do miejsca, które wydaje Ci się straszne. Zamykają Cię w klatce. W klatkach obok są inni, podobni Tobie. Nie lubisz takich sytuacji. Nienawidzisz. Dlaczego Ty?! Nie zasłużyłeś na coś takiego! Nie wiesz, że oni też chcą Ci pomóc, ale nie mają dla Ciebie miejsca, w którym mógłbyś zamieszkać. Mija dzień i kolejny, a Ty wciąż jesteś w klatce. Czasami ktoś do Ciebie przychodzi i cieszą Cię te chwile, ale kiedy dobiegają końca, wraca strach i bunt. Wracają duszności. Zaczynasz wariować. Już nie jesteś tym, kim byłeś. Dlaczego nikt Cię nie rozumie? Ale pewnego dnia okazuje się, że rozumieją. Znowu Cię przenoszą w inne miejsce. Ale lepsze. Tutaj nie siedzisz w klatce, chociaż przestrzeni też nie za wiele. Najważniejsze, że czujesz się tutaj ważny. Że czasami przysiądą i pozwolą się poprzytulać. Wraca dawne, prawdziwe Ty. Chociaż tymczasowość wisi w powietrzu, ale też nadzieja.
Wyobraź sobie, że jesteś stworzeniem, które nie może powiedzieć co czuje. Czasami zostaje mu tylko bunt lub rezygnacja.
Hajdzio, bo o nim mowa, przeszedł taką drogę. Teraz przebywa w lecznicy współpracującej z naszą grupą (Dom Tymczasowy u Magdy, Fundacja Viva) i tutaj czeka na DOM STAŁY, tzw. "niewychodzący", w Warszawie lub jej bliskich okolicach.
Hajdzio jest kilkuletnim, wykastrowanym kocurem, złaknionym kontaktu z człowiekiem. Może być kocim jedynakiem.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o zapoznanie się z naszymi warunkami adopcyjnymi: http://kotyumagdy.wordpress.com/warunki/ i kontakt w sprawie adopcji pod nr tel.: 693 398 106 lub 731 969 666, bądź 791 967 962 lub adresem email: dtumagdy@gmail.com
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:693 398 106
oraz pod numerem:731 969 666
mailem:dtumagdy@gmail.com
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany