Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Irek - koci przyjaciel na całe życie

Irek - koci przyjaciel na całe życie

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:29 12 2018, 17:11
data ważności:28 01 2019
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Dwa Plus Cztery
Dane zwierzaka:
urodzony:1 12 2015
miasto:Wrocław
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Irek ma ok. 3 lata, obecnie przebywa pod opieką Fundacji Dwa plus Cztery we Wrocławiu. Został znaleziony miesiąc temu na wsi pod Wrocławiem. Pojawił się tam znikąd, wystraszony i zdezorientowany. Nie miał chipa, a stan jego wychudzenia i zaniedbania wskazywał na to, że tuła się samotnie już od dłuższego czasu. Bez problemu wszedł do transporterka i ufnie pojechał z nami po nowe życie :)

Kot Irek został odrobaczony, odpchlony i wykastrowany. To kot o silnej osobowości, mający na każdy temat własne zdanie ;) Jedyny moment, kiedy Irek jest zawsze na TAK to moment jedzenia :)

Szukamy więc dla Irka doświadczonych i odpowiedzialnych opiekunów, którzy nie oczekują, że kot będzie zachowywał się zawsze tak, jak sobie to zaplanowali. Irek potrafi być kochany, ujmujący i bardzo przytulasty, ale nie jest maskotką.

To zdecydowanie jedynak, lubi skupiać na sobie całą uwagę :) Potrzebuje dużo swobody, spokoju, byłoby cudownie, gdyby mógł wychodzić do ogrodu, bo widać, że bardzo go ciągnie na dwór. Ale do życia w mieszkaniu też szybko się przyzwyczaił. Ładnie korzysta z kuwety, nie niszczy niczego.

Jeśli szukacie spokojnego, poważnego kota z charakterem, najlepiej dla doświadczonej, może nieco starszej osoby - Irek jest kandydatem idealnym :)


Kontakt: Marta 889742135
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:889742135
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany