Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Koci Żwirek,,, pokochaj go ;)!

Koci Żwirek,,, pokochaj go ;)!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:05 10 2012, 00:56
data ważności:03 04 2013
zamieszczający ogłoszenie: Dom Tymczasowy
Dane zwierzaka:
urodzony:8 7 2012
miasto:Warszawa, Otwock
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Żwirek to przepiękny, cętkowany burasek. Ciemne szarości przeplatają się z płowym. Na świat zawitał na opuszczonej posesji w lipcu 2012 roku. Życie dzięki sercu Dobrej Duszy oszczędziło mu cierpień i choroby. Los uśmiechnął się do niego pełną buzią i zafundował mu dom tymczasowy. Teraz Żwirek zamiast zeschniętych liści i napełnionej deszczówką miseczki ma ciepłe posłanko i pełny łakoci talerzyk. Zamiast zimnego deszczu wślizgującego się pod futerko ma dotyk rąk człowieka, troskliwych i opiekuńczych.
Żwirek jest jeszcze maleńtasem. Wielką przyjemnością jest dla niego zabawa z rówieśnikami bądź człowiekiem. To wspólne kocie zagryzanie się, ucieczka i pogoń, czajenie się i atak oraz sen zmęczonego zabawą kota w ciepłym i mięciutkim legowisku. Żwirek wyrośnie na kota przytulaka otwartego i odważnego bo takie ma zadatki. Ale potrzebuje cierpliwości i wyrozumiałości. Ma dziecinny talent do psocenia. I ma w środku motorek, który napędza to małe ciałko pozwalając swawolić do woli. Motorek załącza się także na tryb mruczący, gdy ludzkie ręce tulą kociego dzieciaka. Bardzo to lubi choć się nie przyznaje. Wybiega naprzeciw człowieka pomiaukując nieśmiało na przywitanie. Ociera się, krąży i zagląda w oczy i czaruje.
Opieka nad takim kotkiem to sama przyjemność. Program telewizyjny wysiada jeśli się ma kocie dziecko u siebie. Kociak zapewni wszelkie rozrywki, śmiech zagości na buziach dużych i małych obserwujących zabawy kociaka. Żwirek jest kotem niezwykle towarzyskim i nie powinien być jedynakiem.

Szukamy Żwirkowi domu pełnego spokoju i miłości, wypełnionego zapachem jedzonka, o miękkich posłankach… A wszystko w zasięgu łap kociaka. Szukamy Żwirkowi opiekuna na resztę życia by miał siłę wierzyć, że ludzie to dobry gatunek. Najlepiej z kocim towarzyszem.
Mały jest odrobaczony, zaszczepiony. Korzysta z kuwety. Ma ks. zdrowia i wielki apetyt. Nie wybrzydza zbytnio.
Istnieje możliwość dowozu kota(do uzgodnienia).Obowiązuje umowa adopcyjna! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków oraz dom nie wychodzący. Przepraszam, ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane. A rozmowy adopcyjne es-sami nie będą prowadzone. Kontakt Aśka 697-541-709 mail: m.aska@wp.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:697541709
mailem:m.aska@wp.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony