Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Najkochańsza przylepa świata

Najkochańsza przylepa świata

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:11 01 2017, 19:14
data ważności:25 01 2017
zamieszczający ogłoszenie: Grażyna
Dane zwierzaka:
urodzony: 2010
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Synuś mamusi, moje słoneczko to właśnie Budek. Nigdy bym go nie oddała, gdyby mógł u mnie zostać. Niestety moje małe mieszkanie może służyć kolejnym bezdomnym kotom tylko za dom tymczasowy.
Buduś trafił do mnie kilka miesięcy temu z miejsca, gdzie był dokarmiany. Miał schronienie przy firmie budowlanej, stąd przydomek Budek. Budzio jest kotkiem o urodzie i wdzięku misia panda. Jest najsłodszym stworzeniem pod słońcem. Dom i człowiek to wszystko, na co od dawna czekał. Buduś jest największą przylepą z moich kotów. Sam prosi o zainteresowanie, głaskanie, przytulenie. Zawsze towarzyszy mi przy odpoczynku, uwielbia przytulić się do reki lub nogi. Bardzo lubi szczotkowanie futerka. Buduś za dom i bliskość człowieka odpłaca całym kocim serduszkiem.
Ma wszystkie zalety dorosłego kota, jest mądry, spokojny, zrównoważony i bardzo łagodny. Okres młodzieńczych szaleństw ma już za sobą, ale jest pogodnym, wesołym kocurkiem. Lubi się bawić, choćby sznurkiem od mojej sukienki, co widać na zdjęciach.
Oddam Budzia Opiekunom, którzy go docenią i pokochają. Szukamy raczej spokojnego domu, gdzie spokojny i łagodny kot będzie rozpieszczany jak najmilszy towarzysz.
Buduś jest kilkuletnim kotkiem, przed nimi jeszcze wiele lata życia. Jest zdrowy, ma zrobione testy FeLV/FIV, prawidłową morfologię, przegląd stomatologiczny. Jest odrobaczony, zaszczepiony i oczywiście wykastrowany. Korzysta z kuwety.
W przeciwieństwie do kocich maluszków nie wymaga ciągłej uwagi i obsługi, nie dostarcza skrajnych wrażeń jak bieganie w nocy po głowach, nie wymaga koniecznie kociego towarzysza. Jest grzeczny, kochany i niekłopotliwy. Do szczęścia potrzebuje tylko kochającego opiekuna.
Biorę pod uwagę wyłącznie bezpieczne domy niewychodzące. Zapraszam do osobistego poznania kocurka.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie SMS. Tel. 696 267 125.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:696 267 125
mailem:arc2@o2.pl
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany