Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Nero

Nero

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:04 10 2018, 16:09
data ważności:03 11 2018
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Przytul Kota
Dane zwierzaka:
urodzony: 2015
miasto:Łódź
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Był kiedyś taki kotek, który leżał na trawniku i nie mógł się podnieść. Próbował się czołgać jedynie… Dzielny był jak ranny Zorro, lecz niewielu wierzyło, że się z tego wyliże… A jeśli nawet… to będzie kaleka. Warto to tak męczyć zwierzę, by później żyło w niepełnosprawności i bólu? Nero miał roztrzaskaną i przemieszczoną miednicę oraz wypadniętą główkę kości udowej. Przeszedł bardzo skomplikowaną i trudną operację.
Tak wygląda dzisiaj.
Kocurek zwinnie wskakuje na każdą szafę i z wysokości rozgląda się za swoim domkiem. Może chcecie, by zamieszkał z Wami? Ze względu na przeszłość Nera szukamy wyłącznie domu niewychodzącego.
Kocurek jest ogromnym gadułą – uwielbia rozmawiać z ludźmi i ma im bardzo wiele do powiedzenia, zawsze patrząc uważnie na rozmówcę swoimi ogromnymi, zielonymi oczyma. Prócz tego uroczy z niego zawadiaka - dogaduje się z kocimi dziewczynami, natomiast zdarza mu się prowokować innych futrzastych – nie atakuje, ale staje się bardzo zaczepnym kocurem robiącym „PHHHH!”. Z tego względu idealnie, gdyby został kocim jedynakiem lub towarzyszem spokojnego, odpornego na zaczepki mruczka. Albo kociej damy – podobno kobiety uwielbiają łobuzów!
Nero ma około 3,5 roku. Jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i wyposażony w książeczkę zdrowia. Testy FeLV/FIV ujemne.
W sprawie adopcji prosimy o kontakt po godzinie 16:00: 604 268 143 (Aga), 509 581 758 (Magda) lub adoptuj@przytulkota.pl. Nie zapomnijcie wypełnić ankiety przedadopcyjnej: http://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zabezpieczenie okien/balkonu.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:604268143
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany