Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Noe

Noe

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:24 03 2019, 22:33
data ważności:23 04 2019
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Przytul Kota
Dane zwierzaka:
urodzony: 2015
miasto:Łódź
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Brzuszka wystawianie, bródki wysuwanie, główki pochylanie, jedzenie i spanie. To w skrócie – Noe. Miziak nad miziaki, przytulasek nad przytulaski. Stworzony z miękkości, niczym bielutki obłoczek. Miękkie ma łapki, brzuszek, serduszko i nawet spojrzenie. Wiele przeszedł, a ciągle jest łagodny i uległy. Cierpliwie znosił wszystkie zabiegi, zastrzyki, smarowidła. Wspaniałomyślnie czekał, aż skończymy te swoje wygibasy przy jego łaputce. I w końcu doczekał. Już nie musimy robić nic. Teraz tylko… domku ! domku! gdzie jesteś?
Noe to kocurek po reoperacji, wielodłamowego złamania tylnej łapki. Troszkę kuleje, czasem krzywo siada, lecz skok na parapet, czy galop do pełnej miseczki nie stanowią żadnego problemu. Inne koty mu nie przeszkadzają, no chyba, że pakują się na jego legowisko. Nouś wyskakuje wtedy jak oparzony, rzuca mordercze spojrzenie najeźdźcy i odchodzi 5 centymetrów dalej, by zająć inne strategiczne miejsce w pobliżu okienka.
Jeśli lubicie bawić się wędką – Noemu to nie przeszkadza. Chętnie popatrzy…
Noe jest wykastrowany, ma książeczkę zdrowia i czip, testy FIV/FeLV – ujemne. Warunkiem adopcji jest zabezpieczenie okien i balkonu oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją prosimy, wypełnijcie ankietę http://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:604268143
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany