Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » koty  » Tekla

Tekla

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:03 02 2019, 22:28
data ważności:05 03 2019
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Przytul Kota
Dane zwierzaka:
urodzony: 2018
miasto:Łódź
klasyfikacja: » koty » mieszańce (poza grupami FIFe) » mieszaniec (mruczuś europejski)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Turbinka znalazła już domek, a Tekla wciąż czeka.
Te ośmiomiesięczne koteczki w swoim krótkim życiu zaznały dużo złego ze strony człowieka. Nikogo nie dziwi więc fakt, że nie za bardzo pchają się nam na ręce…
Turbinka i Tekla każdego dnia uczą się, że człowiek może być dobry, że daje jedzonko, a jego ręka – nie krzywdzi. Koteczki są bystre, ciekawskie i radosne. Wszędzie chcą zajrzeć, wszystko sprawdzić. Chodzą za człowiekiem, podglądają, kradną kanapki z talerza, a potem nie potrafią ich zjeść… Bawią się wesoło, uganiają za pluszowymi myszkami, zaczepiają kocie rezydentki. Niby nieśmiałe i zalęknione, lecz na dźwięk otwieranej lodówki, trochę mniej im straszno… Gdy usłyszą lub zobaczą otwartą spiżarnię, chóralnie dopominają się o jakieś smaczki, a Turbinka (bura) z uniesionym wysoko ogonkiem kręci ósemki wokół ludzkich nóg. Nawet więcej!! Ona daje się wziąć na ręce i pogłaskać, co jeszcze dwa miesiące temu było naszym nieosiągalnym marzeniem.
Tekla jest mniej pewna siebie, nie pozwala jeszcze na głaski, ale podpatruje siostrę i mamy nadzieję, że w końcu się odważy. Koteczki są bardzo z sobą związane. Gdy tylko jedna zniknie z pola widzenia, druga natychmiast szuka siostry i nawołuje zaniepokojona. Widać, że w domu tymczasowym czują się bezpiecznie i swobodnie, jednak do pełni szczęścia brakuje im prawdziwego DOMU.
Wierzymy, że gdzieś na świecie jest człowiek, który pokocha Siostrzyczki całym sercem. Który swoją miłością sprawi, że one się otworzą i zrozumieją, jak dobrze mieć ludzkiego przyjaciela i jak miło może być, gdy się zaufa…. Wierzymy w siłę miłości… Szukamy dla nich Domu przez wielkie „D”.
Turbinka i Tekla są wysterylizowane, zaszczepione, posiadają mikroczip, książeczkę zdrowia. Testy na FeLV i FIV mają ujemne.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Siostrzyczek prosimy, wypełnijcie ankietę http://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:509581758
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany