Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Ares- potrzebujący miłości pies prosi o dom

Ares- potrzebujący miłości pies prosi o dom

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:18 01 2019, 13:57
data ważności:17 02 2019
Dane zwierzaka:
urodzony: 2009
miasto:Bytom Miechowice
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Super że jesteś! Poniżej przedstawiamy kilka informacji o Aresie, jeżeli zaciekawi Cię jego historia, zapraszamy do odwiedzenia schroniska!
Ares (to jego imię od szczeniaka) to średniej wielkości, lekko przestraszony pies. Jest to już kolejny przypadek schroniskowego "spadku" po zmarłym właścicielu. Niestety takie zwierzęta mają w schronisku najgorzej - zwykle całe życie na kanapie, w dobrobycie, aż nagle spadają wprost w środek schroniskowych krat. Znamy też losy psiaka troszkę wcześniejsze - jako szczeniaka przygarnęła go rodzina z dziećmi, jednak z powodów osobistych nie mogli dalej się nim zajmować, i przekazali go pod opiekę starszemu Panu. Jest nauczony czystości, mieszkał w bloku, dzieci toleruje, w mieszkaniu zachowywał się nienagannie.
Z dnia na dzień Ares jest coraz bardziej 'depresyjny' (choć miewa i te lepsze okresy), coraz gorzej znosi Schronisko. Był okres gdzie radził sobie świetnie - żywiołowy i buńczuczny, teraz gaśnie. Nie zawsze dogaduje się z innymi psami (ale z psami w kojcu nie ma problemów) - zwykle z potyczek wychodzi jako ten przegrany. U nas nie sprawia problemów. Uwielbia pieszczoty i zabawy patyczkiem!
Schronisko dla Bezpańskich Zwierząt w Bytomiu
ul. Łaszczyka 18 41-908
tel.: 32 395 21 75
ZAPRASZAMY!
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem: 32 395 21
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany