Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » BLEJKI-wesoły,energiczny,bardzo radosny młody duży psiak szuka domu

BLEJKI-wesoły,energiczny,bardzo radosny młody duży psiak szuka domu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:03 12 2016, 17:31
data ważności:02 01 2017
zamieszczający ogłoszenie: Petsitterki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2015
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Poszukujemy domu dla Blejkiego - super fajnego, wesołego, energicznego, ale przy tym posłusznego psiaka w wieku około 1 roku.
Psiak przybył do nas dość niedawno, niestety nikt go nie szuka :(.
Blejki jest energiczny, ale świetnie się z nim pracuje. Wykonuje polecenia, dobrze spaceruje na smyczy, chętnie biega z opiekunami. To psiak, który musi się wybiegać, ale po spacerach znacznie się uspakaja, nie ciągnie, ładnie idzie przy nodze.
To wspaniały, piękny, dorodny psiak, który na pewno sprawdzi się jako pies rodzinny i będzie świetnym kompanem całej rodziny. W ogrodzie na pewno będzie chętnie spacerował wszędzie tam, gdzie będzie jego rodzina. Widać, że Blejki bardzo za nią tęskni i przy każdym spotkaniu z człowiekiem próbuje się dobrze zaprezentować.
Blejki jest duży; waży około 30 kg, może jeszcze troszkę nabrać masy ciała. To silny, dostojny pies. Na pewno będzie potrzebował sporo ruchu, ale wybiegany będzie się świetnie odnajdywał w swojej nowej rodzinie. Do innych psów Blejki jest w porządku. Początkowo będzie do nich mocno ciągnąć i bardzo chciał się z nimi poznać, ale będąc w boksie z psami potrafi się z nimi dogadać. Najlepiej, aby miał przy sobie równie energicznych psich kolegów.
Pies ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy.

Kontakt:
Iwona 793993779
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:793993779
informacje dodatkowe: