Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » BOBI-energiczny, młody, wesoły i radosny pies szuka aktywnej rodziny

BOBI-energiczny, młody, wesoły i radosny pies szuka aktywnej rodziny

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:23 01 2017, 21:20
data ważności:22 02 2017
zamieszczający ogłoszenie: Petsitterki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2014
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Poszukujemy domu dla Bobiego - młodego, wesołego, radosnego psa, który od kilku dni jest pod naszą opieką. Bobi to pies energiczny, ale posłuszny. To dorodny, duży pies, który z całą pewością jest mieszańcem psów w typie collie. Bobi trafił do nas ostrzyżony w dość nietypowy sposób, ale jest psem o dość długim owłosieniu. Jak sierść odrośnie będzie z całą pewnością wyglądał pięknie i dostojnie.
Bobi jest dość duży - waży około 30 kg, może troszkę więcej. To mądry i inteligentny pies, który wymaga obecnie troszkę pracy, ale przy odrobinie ko0nsekwencji z całą pewnością będzie wspaniałym towarzyszem człowieka.
Bobki to dobry stróż. Wszystko widzi i wszystko słyszy. Wśród kilku psów na pewno będzie chciał przewodzić.
Bobi ma około 3 lata. Ładnie spaceruje na smyczy, nie szarpie.
Pies ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zo0stanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Kontakt:
Iwona 793993779
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:793993779
informacje dodatkowe: