Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Bąbel

Bąbel

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:07 03 2018, 19:00
data ważności:06 04 2018
zamieszczający ogłoszenie: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Dane zwierzaka:
urodzony: 2008
miasto:Mysłowice
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Od urodzenia bezpański!
Tak właśnie wygląda los Bąbelka.
Psiak całe swoje życie towarzyszył bezdomnym. Chodził za nimi krok w krok, czasami wiele kilometrów, spał z nimi byle gdzie, jadł byle co. Pomimo tego, ci ludzie byli dla Bąbla wszystkim. Kochał ich i ufał. Niestety pewnego dnia jego świat się zawalił. Trafił za kraty, oddany przez swoich „opiekunów”, zagubiony i zdezorientowany. Nauczony życia na wolności, nagle został zamknięty w małym kojcu, wśród hałasu szczekających psów.

Bąbel to starszy, ma grubo ponad 10 lat, schorowany psiak. Ma problemy z serduszkiem. Niestety lata zaniedbań, brak szczepień, leczenia i odpowiedniego żywienia odbiło się na zdrowiu Bąbelka. W tej chwili chłopak jest leczony, przyjmuje leki: Cardisure, Lotensin, Furosemid i powoli dochodzi do siebie. Miesięczny koszt leczenia wynosi ok 100 zł.

Bąbelek to typowy psi dziadziuś. Większość dnia przesypia i odpoczywa. Na spacery chodzi chętnie, bo z przyjemnością opuszcza schroniskowe kraty, ale woli te krótsze i spokojniejsze.

Psiak jest nieśmiały i na początku z dystansem podchodzi do ludzi, jednak po krótkim poznaniu, swoimi maślanymi oczkami, zachęca człowieka do głaskania, co sprawia mu ogromną przyjemność.

Bąbel dobrze dogaduje się z innymi psami. Nie znamy jego reakcji na koty, ale widząc jego łagodne usposobienie, nie powinien mieć z nimi większego problemu.

Nie wiemy ile czasu zostało Bąbelkowi, ale czy to oznacza, że nie zasługuje na spędzenie ostatnich swoich lat w ciepłym i kochającym domu, czego tak naprawdę nigdy nie zaznał.
Nie było mu nigdy dane leżeć na kanapie lub spać w łóżku z opiekunem, nie wiemy nawet czy kiedykolwiek zaznał czułości i dobroci z rąk człowieka. Jednak jedno wiemy na pewno, Bąbel zasługuje na najlepszy dom na świecie, który wynagrodzi mu lata bezdomności.
Kontakt z wolontariuszem: 509 654 469
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:509 654 469
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany