Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Bianka-nieśmiała i wycofana,potrzebuje pomocy na wczoraj

Bianka-nieśmiała i wycofana,potrzebuje pomocy na wczoraj

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:15 12 2018, 11:40
data ważności:14 01 2019
zamieszczający ogłoszenie: Przytulisko w Busku-Zdroju
Dane zwierzaka:
urodzony: 2008
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Bianka to prześliczna sunia urodzona około 2008 roku. Lata spędzone w schronisku sprawiły, że sunia nie miała odpowiedniej socjalizacji i dziś wciąż lękliwie reaguje na ludzi. Zbyt wiele psów w schronisku i garsteczka regularnie odwiedzających je wolontariuszy nie wpłynęły dobrze na jej los.

Bianka mimo wszystko jest sunią ciekawą świata. Nadal troszkę boi się smyczy, choć pozwala ją sobie przypiąć do szelek i ostrożnie stawiając każdy krok spaceruje poznając świat za murem. Bianka pozytywnie reaguje na wolontariuszy których zna, którzy kojarzą jej się ze smaczkami,
głaskami i spacerem, dlatego wierzymy, że w nowym domu, gdzie poświeci jej się znacznie więcej uwagi niż możemy obecnie, sunia znacznie szybciej zaufa i pokocha. Szukamy dla niej domu spokojnego, cichego, chętnego do pracy z psem pozytywnymi metodami.

Byłoby cudownie gdyby Bianka mogła zamieszkać w domu w którym jest już pies. Mógłby wówczas wprowadzić sunię w nowe życie. Bianka bardzo potrzebuje psiego przewodnika - w schronisku otuchy na spacerach dodaje jej koleżanka z budy.

Szukamy dla Bianki chociaż domu tymczasowego, który lepiej przygotuje ją do nowego życia niż schronisko i pozwoli szybciej znaleźć wymarzony dom stały.

Sunia jest regularnie szczepiona, odrobaczana, jest też wysterylizowana. Przebywa w Przytulisku w Busku-Zdroju, ale istnieje możliwość pomocy w transporcie w razie konieczności.

Prosimy o kontakt pod numer 601 245 643 w godzinach 16-21 od pon do pt, a w weekendy w godzinach 10-21.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:601245643
mailem:adoptuj.przygarnij@gmail.com
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany