Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Bruk

Bruk

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:07 03 2018, 18:47
data ważności:06 04 2018
zamieszczający ogłoszenie: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Dane zwierzaka:
urodzony: 2017
miasto:Mysłowice
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Bruk (nr ewid. 040218/23 ) to młodziutki piesek, który trafił do schroniska w lutym 2018 roku.

Mimo swojego młodego wieku możemy wywnioskować, że już dużo w życiu przeszedł, skoro w okresie socjalizacji- dorastania i zabawy znajduję się w schroniskowym boksie, zamiast u boku kochającego człowieka.

Bruk posiada cudowny charakter, jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, uwielbia spędzać czas w towarzystwie człowieka, a głaskanie sprawia mu niezwykłą przyjemność.
Jednak gdy człowiek zniknie z zasięgu jego wzroku zaczyna skowytać, licząc na to że opiekun wróci i poświęci mu jeszcze odrobinę czasu.

Gdy tylko opuści teren schroniska, daje się poznać jako bardzo wesoły, żywiołowy pies, chętnie bawi się różnego rodzaju zabawkami oraz zaczepia opiekuna do wspólnej zabawy, możemy być pewni że nowy opiekun nie będzie się przy nim nudził.

W stosunku do innych psów nastawiony jest przyjaźnie, nie wykazuje do nich agresji, wręcz przeciwnie zachęca ich do wspólnej zabawy.

Mały, kilkumiesięczny piesek, który powinien radośnie brykać u boku opiekunów, bawić się, poznawać nowe miejsca i zapachy, został skazany jest na samotność i koszmarną nudę.

Nie poznaliśmy jeszcze reakcji psiaka na obecność dzieci.

Bruk to jeszcze szczeniak, więc potencjalny opiekun musi być przygotowany na poświęcenie sporo czasu na naukę z psem: prawdopodobnie przed nim nauka utrzymywania czystości w mieszkaniu, nauka pozostawania samemu w domu, nauka komend.

Jak na psie dziecko przystało, Bruk może niszczyć różnego rodzaju przedmioty.

Szczeniak to nie zabawka, lecz towarzysz to zabawy. Poszukujemy odpowiedzialnego opiekuna, który poświęci czas psiakowi, odda serce oraz zapewni mu opiekę do końca jego dni.

Bruk nie sprawdzi się w roli towarzysza osób starszych, to żywioł energii, potrzebuje aktywnego opiekuna, który zapewni mu dużo ruchu i długie spacery.

Przypominamy, że nie wydajemy psów na łańcuch, one czują i cierpią tak samo jak ludzie.

Po adopcji potencjalny opiekun musi liczyć się z tym, że pies nie może z dnia na dzień zostać sam w mieszkaniu na 8h. Zawsze prosimy potencjalnego opiekuna, aby po adopcji zorganizował sobie kilka dni wolnego i spędził czas z psem, aby ten miał możliwość zaufania człowiekowi i przyzwyczajenia się do nowego otoczenia.

Zapraszamy na spacery zapoznawcze w towarzystwie wolontariusza (w naszym schronisku nie ma adopcji "z marszu", lecz dopiero po kilku spacerach zapoznawczych zapada decyzja o adopcji).

Kontakt z wolontariuszką w sprawie adopcji: 730 174 912.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:730 174 912
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony