Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Burgund-piękny,dostojny,w typie sznaucera,wymaga strzyżenia

Burgund-piękny,dostojny,w typie sznaucera,wymaga strzyżenia

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:30 11 2018, 12:39
data ważności:30 12 2018
zamieszczający ogłoszenie: Przytulisko w Busku-Zdroju
Dane zwierzaka:
urodzony: 2009
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Szukamy domu dla pięknego, mądrego i pociesznego Burgunda. W swoim życiu z pewnością wiele wycierpiał, zgarnięty z ulicy zimą wyglądał bardzo źle - skudlona, matowa sierść świadczyły o tym, że nikt nigdy o niego nie dbał. Był również niesamowicie chudy. Minęło długie i ciężkie 5 lat w schronisku, a on nadal czeka na szansę, choć jest naprawdę fantastycznym, grzecznym i karnym psem.

Burgund jest bardzo towarzyski, ogromnie potrzebuje kontaktu z człowiekiem, uwielbia gdy się go głaszcze, drapie, czy w inny sposób wykazuje zainteresowanie. Kocha spacery u boku człowieka, dobrze radzi sobie na smyczy. Z pewnością sprawdziłby się jako towarzysz osoby aktywnej, choć po męczącym dniu nie pogardzi wspólnym odpoczynkiem na kanapie.

Burgund jest zaszczepiony i wykastrowany. Może mieć około 8 lat, ale bawi się i biega niekiedy jak szczeniaczek, absolutnie nie widać po nim wieku. Jest średniej wielkości, może ważyć około 20 kg. Mógłby mieszkać z innym psem - nie reaguje na psie zaczepki, nie jest konfliktowy, ale nie znamy jego stosunku do kotów. Burgund wiele już przeszedł, obiecaliśmy mu znaleźć dom, w którym odnajdzie miłość i spokój, których tak bardzo mu teraz brak. Jest jednym z tych psów, które kiepsko znoszą pobyt w schronisku, szuka domu bardzo pilnie.

Przed adopcją mile widziana jest wizyta w schronisku i zapoznanie z psem. Burgund mieszka w Busku-Zdroju, ale możemy pomóc z dowozem jeśli będzie taka konieczność.

Krótki filmik z Burgundem: https://youtu.be/FTa9jtF2jtg

tel. 732 294 741 lub 668 332 546
Psiak wymaga strzyżenia sierści.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:668332546
mailem:adoptuj.przygarnij@gmail.com
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany