Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » CZAJNA-wspaniała,kochana,śliczna,grzeczna suczka-2,5 mies, adopcja

CZAJNA-wspaniała,kochana,śliczna,grzeczna suczka-2,5 mies, adopcja

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:17 12 2016, 18:40
data ważności:16 01 2017
zamieszczający ogłoszenie: Petsitterki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2016
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Przedstawiamy Czajnę - młodziutką, pogodną, grzeczną małą sunię, która wraz z braciszkiem trafia pod naszą opiekę. Czajna jest młoda - ma około 2,5 miesiąca. Jest miła, przyjazna, niekonfliktowa. Na początku trochę się bała, ale z każdym dniem bardziej odważnie merda ogonkiem, tuli się do opiekunów, chętnie się bawi. Czajna jest mała, ale gdy dorośnie będzie ważyć około 15 kg. Sunia nie ma bardzo długich łapek, będzie średniej wysokości - prawdopodobnie pod kolano.
Czajna ma piękną, białą okrywę włosową oraz urocze czarne łatki, jest prześliczna :).
Suczka nie wykazuje najmniejszej agresji, jest kochana i przyjazna. Z innymi pieskami dogaduje się bez problemów. Przy odpowiednim prowadzeniu tej pięknej, młodej suczki zyskają Państwo przyjaciółkę na długie lata.
Malutka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie, Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Kontakt:
Iwona 793993779
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:793993779
informacje dodatkowe: