Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Dżambo duży, spokojny, skrzywdzony pies ADOPCJA

Dżambo duży, spokojny, skrzywdzony pies ADOPCJA

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:10 08 2016, 18:04
data ważności:09 09 2016
zamieszczający ogłoszenie: Petsitterki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2010
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Szukamy domu dla Dżambo, pięknego, dużego psa w wieku ok. 7-8 lat.
Jumbo nie miał łatwego życia- możemy to stwierdzić patrząc na jego zachowanie.
Pies bał się zapinania na smycz, zakładania obroży. Nie jest agresywny, jednak ze strachu potrafił szczekać i uciekać, stara się schować. Być może był bity smyczą. Obecnie po zapięciu na smycz bardzo ładnie spaceruje, z każdym dniem jest coraz lepiej. Nie szarpie się, nie wyrywa. Jest posłusznym psiakiem , potrzebującym kontaktu z człowiekiem.
Dla wielu psów schronisko to trauma. Nie dla Jumbo- zachowuje się, jakby po raz pierwszy w życiu miał poczucie bezpieczeństwa i opiekę.
Dżambo polecamy raczej do domu z ogrodem, jednak ze względu na skłonność do przeskakiwania ogrodzenia musi mieć porządny zadaszony kolec i spacery.
Psiaki w schronisku, mimo najlepszych chęci opiekunów cierpią z powodu nudy, braku człowieka i zajęcia. Jumbo nie jest typowym uciekinierem, jednak potrafi przeskoczyć wysokie ogrodzenie.
Kiedy będzie miał zapewniony ruch i zajęcie, sytuacja może ulec zmianie.
Dżambo budzi respekt swoim wyglądem i postawą.
Waży ponad 45 kg. W stosunku do opiekunów, których poznał niedawno zachowuje się bardzo przyjaźnie. Lubi być głaskany, chętnie wchodzi w relacje z człowiekiem.
To wielki pies o wielkim sercu, który zasługuje po tym co przeszedł na prawdziwy dom i mądrą miłość.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość.
Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są
przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy.

Kontakt:
Iwona 793993779
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:793993779
informacje dodatkowe: