Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » EMMA-kochana mała kicia - ok 2,5-3 mies.szuka dobrego domu

EMMA-kochana mała kicia - ok 2,5-3 mies.szuka dobrego domu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:25 03 2017, 18:48
data ważności:24 04 2017
zamieszczający ogłoszenie: Petsitterki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2016
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Poszukujemy dobrego i troskliwego domu dla Emmy - kochanej, miłej, młodziutkiej kotki, która niedawni trafiła pod naszą opiekę. Kicia obecnie ma około 2,5-3 miesiące. Do schroniska trafiła bardzo chora, miała tzw. koci katar, ale szybko wraca do zdrowia i z dnia na dzień staje się coraz większym łasuchem. Emma jest bardzo miła i kochana, przytula się do opiekunów, nie jest dzika. Ma duży apetyt, pełny brzuszek i czyste futerko. To wspaniała, kochana, malutka kocia dziewczynka. Emma jest miła do innych kotów, a także do ludzi. Na pewno będzie wspaniałym kocim mruczkiem.
Kicia jest odrobaczona, odpchlona, zaczipowana. Po zakończeniu leczenia zostanie zaszczepiona, a po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Sterylizacja jest obowiązkowa, a w naszym schronisku zostanie ten zabieg wykonany nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak (w trosce o swoje meble), żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Kontakt:
Iwona 793993779
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:793993779
informacje dodatkowe: