Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Fila szuka swojego człowieka – takiego na zawsze!

Fila szuka swojego człowieka – takiego na zawsze!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:25 10 2013, 14:08
data ważności:24 11 2013
zamieszczający ogłoszenie: Osoba prywatna pomagająca zwierzętom
Dane zwierzaka:
urodzony: 2011
miasto:Białystok
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Fila to około 1,5 roczny mieszaniec, została znaleziona jakiś czas temu w Supraślu (woj. podlaskie) podczas cieczki - biegało za nią z pięć psów. Była brudna, głodna i miała na sobie setki kleszczy. Fila miała bardzo smutne spojrzenie, wręcz błagające o pomoc, bez problemu pozwoliła wsadzić się do auta i natychmiast wkleiła się w człowieka szukając czułości. Po całej okolicy były porozwieszane ogłoszenia z jej zdjęciem, że znaleziono psa, ale nikt się oczywiście nie odezwał, dlatego też szuka jej nowego kochającego domu.
Fila jest psem średniej wielkości waży 15 kilo i sięga do kolana, głowa nad kolano – na zdjęciach wydaje się być większa nić jest w rzeczywistości. Weterynarz ocenił jej wiek na około 1,5 roku. Fila została odrobaczona i wysterylizowana. Potrafi chodzić na smyczy i dobrze wie do czego w domu służy kanapa także cieczka pewnie była powodem dla którego straciła swój poprzedni dom.
Fila nie potrzebuje wiele – tylko swojego człowieka, który już jej nie opuści. Bardzo lubi towarzystwo ludzi – wręcz uwielbia, nie odstępuje na krok. Ważniejsze dla niej jest towarzystwo człowieka niż innych zwierząt, kocha wszystkich i dorosłych i dzieci. Jest bardzo pojętna - szybko łapie co można, a czego nie i jest bardzo karna – chyba nie była zbyt dobrze wcześniej traktowana. Fila jest psem idealnym – za człowiekiem poszłaby w ogień. Suczka przebywa obecnie w domu tymczasowym gdzie nie jest jedynym psem i gdzie musi zabiegać o uwagę, marnuje się tam dlatego chcę jak najszybciej znaleźć dla niej wspaniały dom.
Fila bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami, koty czasami goni, jak widzi, że robią to inne psy, ale jak powie się zostaw to nie zwraca na nie uwagi. Często pozwala kotom łasić się do siebie, a czasem nawet je poliże także raczej nadaje się do domu z kotami.
Szukam jej dobrego i ciepłego domu. Opiekunów, a nie właścicieli. Ludzi mądrych i kochających zwierzęta. Dla których wakacje, zmiana sytuacji życiowej, czy pogryziony kapeć nie będą powodem do tego, by psa porzucić na skraju drogi, oddać w nieodpowiedzialne ręce lub zostawić w ciemnym lesie. Takich, którzy wiążą się ze zwierzęciem na całe życie, a nie jedynie do chwili pierwszego zwątpienia, czy napływu nudy.

Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej, możliwe, że będę chciała przeprowadzić wizytę przed i po adopcyjną. Nie oddam jej na łańcuch. Fila nadaje się do mieszkania w domu i w bloku, bardzo ładnie chodzi na smyczy.

Lokalizacja: Białystok (woj. podlaskie)
Dane kontaktowe: 789 084 913 (Orange), 605 856 594 (Plus) Pani Irena, jankowska.irena@wp.pl
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:789 084 913
oraz pod numerem:605 856 594
mailem:jankowska.irena@wp.pl
informacje dodatkowe:
odrobaczony
wysterylizowany