Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Harold dusi się w ciasnej klatce

Harold dusi się w ciasnej klatce

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:07 05 2016, 13:28
data ważności:11 10 2016
zamieszczający ogłoszenie: Przytulisko w Busku-Zdroju
Dane zwierzaka:
urodzony: 2010
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
W schronisku dni są długie. Zimne, samotne... każdego dnia ten sam mur, ta sama krata... W misce zawsze takie samo, marne jedzenie. Nie ma tu radości, ciepła ludzkich ramion, bezpiecznego miękkiego kocyka. Jest tylko pustka i samotność setek psiaków, które mimo wszystko czekają z pyszczkiem wciśniętym między kraty...

Nasz Harold czeka na ratunek już kilka lat. Każdy dzień to dla niego tragedia, z każdym dniem coraz ciężej wyjść z budy, zjeść, stanąć przy kracie i czekać. Po co, skoro i tak nikt nie zwraca na niego uwagi? Ludzi interesują szczenięta, młode psiaki, najlepiej rasowe, bądź w typie rasy. Na takiego burka jak Harold nawet nie patrzą. Jak znaleźć takiemu psiakowi dobry dom? Tylko prawdziwy człowieczy anioł podaruje bezpieczny kąt w sercu i domu najzwyklejszemu kundelkowi.

Harold to wciąż młody psiak, ma około 6 lat. W schronisku nie radzi sobie zupełnie. To cudowne stworzonko jest tak spragnione czułości i opieki, że w obecności wolontariusza czasem nie wie jak się zachować. Z radości popiskuje, wciska pyszczek w dłonie, podskakuje. W swoim maleńkim boksiku siedzi sam, dzień za dniem. Nerwowo szczęka ząbkami, przebiera łapkami - 2 metry kwadratowe i 4 ściany są jego codzienną tragedią.

Za murem schroniska Harold odżywa, cieszy się każdą trawką, każdym motylkiem. Chwile wolności spędzone u boku człowieka są dla niego największą radością w życiu. Nie zasłużył na takie cierpienie, nie zasłużył na to by każdego dnia budzić się w zimnej, dziurawej budzie.

Szukamy dla Harolda domu... jakiego? Przede wszystkim pełnego miłości i zrozumienia dla potrzeb psiaka, który stracił już nadzieję, że znaczy cokolwiek. Szukamy domu, w którym będzie kochanym członkiem psio-ludzkiej rodziny. Wierzymy, że jest na świecie dobry anioł, któremu nasz Harold jest pisany.

To naprawdę cudowny pies... serca nam pękają, gdy patrzymy w jego zrezygnowane psie oczka.

Harold przebywa w Przytulisku w Busku - Zdroju, ale prosimy, nie rezygnuj z jego adopcji tylko dlatego, że mieszkasz daleko. Razem zastanowimy się jak dowieźć go do Ciebie. To tylko kilometry...

Czekamy na telefon! Prosimy o kontakt po godzinie 17:00 668 332 546
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:668 332 546
oraz pod numerem:601 245 643
mailem:adoptuj.przygarnij@gmail.com
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony