Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » JANECZKA-niewielka,drobna,młodziutka suczka szuka dobrego domu

JANECZKA-niewielka,drobna,młodziutka suczka szuka dobrego domu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:12 12 2016, 15:02
data ważności:11 01 2017
zamieszczający ogłoszenie: Petsitterki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2015
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Poszukujemy domu dla Janeczki - malutkiej, energicznej, na razie trochę nieufnej suczki. Janeczka trafiła do nas kilka tygodni temu. Początkowo niezwykle się bała i unikała kontaktu z opiekunami, ale z każdym dniem staje się bardziej ufna i oddana pracownikom naszego schroniska. Nie wiemy co sunia przeszła, że tak bardzo się boi, ale na pewno, za kilka tygodni, będzie wspaniałą, oddaną, kochaną suczką.
Janeczka jest niewielka-waży około 5-6 kg, większa nie będzie. To delikatna sunia, która przypomina pinczery miniaturowe. Janeczka ma około 1 roku.
Suczka potrafi spacerować na smyczy. Jedynie czas, spokój i cierpliwość nowego opiekuna sprawi, że za niedługo Janeczka będzie najwierniejszą istotą na świecie.
Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.
Wkrótce zdjęcia na rękach opiekuna.

Kontakt:
Iwona 793993779
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:793993779
informacje dodatkowe: