Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » KORALIK-wesoły psiak z krótkim włosem szuka dobrego domu

KORALIK-wesoły psiak z krótkim włosem szuka dobrego domu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:11 01 2017, 19:25
data ważności:10 02 2017
zamieszczający ogłoszenie: Petsitterki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2014
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Poszukujemy domu dla wesołego i radosnego psiaka, który już od wielu miesięcy przebywa w naszym schronisku. Psiak ma chyba trochę pecha; dla jednych jest zbyt spokojny, dla innych zbyt ruchliwy. Niektórzy boją się, że jego pyszczek (przypominający pysk bull teriera, lekko spłaszczony nos), to znak, że to pies-zabójca..., inni uważają, że jest za mało rasowy i tak naprawdę każdy tylko szuka argumentu, aby go nie pokochać :(.
Prawdą jest, że Koralik to bystry, wesoły, energiczny pies, który ma w sobie ogromną psią miłość. Koralik bardzo lubi towarzystwo ludzi - uwielbia spacery, zabawę, cieszy się, gdy może wykonywać polecenia. Koralik lubi dzieci i szybko nawiązuje z nimi świetny kontakt.
Psiak może być trochę dominujący do psów, ale potrafi się z nimi dogadać. Wystarczy jasno i konsekwentnie pokazać mu jego miejsce w rodzinie.
Koralik jest wielkości jamnika (poniżej 10 kg), jest skoczny, ale nie przeskakuje przez ogrodzenie! psiak ma około 3 lat. Koralik ma bardzo krótką sierść - taką, jaką mają jamniki.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Kontakt:
Iwona 793993779
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:793993779
informacje dodatkowe: