Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » KRASNALEK- super miły, kochany, grzeczny i spokojny psiak szuka domu

KRASNALEK- super miły, kochany, grzeczny i spokojny psiak szuka domu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:29 01 2017, 14:20
data ważności:28 02 2017
zamieszczający ogłoszenie: Petsitterki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2014
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Poszukujemy domu dla Krasnalka - niedużego, BARDZO spokojnego psiaka, który kilka miesięcy temu przybył pod naszą opiekę. Krasnalek jest psiakiem bardzo uroczym - głaskany przymyka oczka, przytula się, chce być zawsze blisko człowieka. Psiak jest niewielki - waży około 10 kg, większy już nie będzie. Krasnalek jest pieskiem młodym - ma maksymalnie 2 lata, ale na pewno nie więcej. Jest cichym, niekonfliktowym zwierzakiem; Nie dokucza innym psiakom, jest kompletnie nieagresywny. To wspaniały, kochany, wyjątkowy psi przyjaciel. Krasnalek zna podstawowe komendy, podaje łapkę, siada, robi urocze miny :). Bardzo prosimy o dom dla tego cudownego malucha.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Kontakt:
Iwona 793993779
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:793993779
informacje dodatkowe: