Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Kochany, starszy czekoladowy kundelek 2,5 roku w schronisku

Kochany, starszy czekoladowy kundelek 2,5 roku w schronisku

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:04 07 2018, 12:26
data ważności:03 08 2018
zamieszczający ogłoszenie: Petsitterki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2006
miasto:Kilece
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Podopieczny schroniska Psie Pole w Racławicach koło Miechowa: Bercik.
OPIS:
- wiek ok. 12 lat
- wielkość - do kolana, waga ok. 16 kg
- usposobienie: psiak w słusznym wieku, mimo tego bardzo lubi spacerować, jednak długie wyprawy już nie dla niego. Do ludzi jest bardzo przyjazny, lubi głaskanie. Nigdy nie wykazał agresji w stosunku do człowieka. Może zamieszkać w domu z dziećmi.
- stosunek do innych zwierząt: polecamy go do domu bez innych psów, bywa w stosunku do nich dominujący.
- przeszłość i początki w schronisku: pies łańcuchowy, nie mający zbyt dobrych wspomnień z poprzedniego "domu". Nigdy nie miał prawdziwej rodziny.
- preferowany dom: dom z ogrodem, nie wiemy jak Bercik zachowa się w mieszkaniu. Jednak ma swoje lata i dobrze były by gdyby miał ciepłe miejsce na zimę.

Wszyscy nasi podopieczni posiadają aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie i chorobom wirusowym, są zaczipowani, odrobaczeni oraz poddani zabiegowi kastracji ( poza zwierzętami młodymi, które wydawane do adopcji na warunku kastracji oraz poza zwierzętami, które ze względów zdrowotnych lub innych nie mogą być poddane zabiegowi).
Zwierzaki przebywają w schronisku w Racławicach niedaleko Miechowa ( woj. małopolskie), najbliższe duże miast Kraków ( oddalone o 40 km).
Oferujemy pomoc w transporcie zwierzaków do innych, nawet dalekich miast ( zwłaszcza zwierząt mających małe szanse na adopcję).

BARDZO PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z WARUNKAMI ADOPCJI:
- nie wydajemy szczeniąt na zewnątrz
- nie wydajemy psów na łańcuch
- prosimy pamiętać, że zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt każdy pies musi mieć zapewniony stały dostęp do wody, schronienie przed warunkami atmosferycznymi, nie może być trzymany więcej niż 12 h na uwięzi i musi posiadać aktualne szczepienie p. wściekliźnie
- mamy pod opieką różne psy, nie szukamy " złotych klamek", nie zaglądamy ludziom do portfela. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy pies musi, może i chce " spać w łóżku". Chodzi o to, aby dla danej rodziny czy osoby wybrać odpowiedniego psa. Niektóre zwierzaki wolą mieszkać poza domem, inne mają silne tendencje do stróżowania czy złe doświadczenia i nie nadają się na kanapowe a np. na stróża i świetnie się w takiej roli odnajdą. Inne psy są typowo domowe i będą cierpieć w kojcu, wypuszczane tylko na noc.
Zatrzegamy sobie możliwość wyboru najbardziej optymalnych warunków dla danego zwierzęcia - chęć adopcji nie jest jednoznaczna z "otrzymaniem" psa.
Zapraszamy do schroniska - dla kogoś to godzinka, a dla naszych podopiecznych szansa na spacer, bieganie z wiatrem w uszach i wolność.

Kontakt ws. adopcji:
Iwona 793993779 (godz. 8-20)
Nie odpisujemy na wiadomości.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:793993779
informacje dodatkowe: