Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » LESIO-wesoły, energiczny, radosny, bardzo pro-ludzki psiak szuka domu

LESIO-wesoły, energiczny, radosny, bardzo pro-ludzki psiak szuka domu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:09 01 2017, 19:32
data ważności:08 02 2017
zamieszczający ogłoszenie: Petsitterki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2015
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Poszukujemy dobrego domu dla Lesia - wesołego, radosnego, młodego psiaka, który od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką. Lesio jest psiakiem młodym - ma maksymalnie 1,5 roku, zachowuje się trochę jak szczenię. Lesio jest NIEZWYKLE przyjaźnie nastawiony do ludzi, uwielbia się przytulać, bardzo lubi być wszędzie tam, gdzie człowiek. Lesio dobrze dogaduje się z innymi psiakami, nie jest konfliktowy. Ślady na pyszczku Lesia to nie rany; to efekt tego, że Lesio całymi dniami wkłada pyszczek za kraty, opiera tak głowę i wypatruje człowieka. Patrząc tak zza krat sierść na uszku i pyszczku wyciera się :(. W tej chwili ślady są nieco mniejsze, psiak zmieni boks na taki, gdzie trudniej jest mu się tak opierać, ale faktem jest, że życie schroniskowe zdecydowanie mu nie służy; Lesio tęskni do ludzi, są oni mu bardzo potrzebni.
Psiak waży około 17-18 kg, ma krótką, piękną, lśniącą sierść, jest w dobrej kondycji. Ładnie spaceruje na smyczy.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Kontakt:
Iwona 793993779
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:793993779
informacje dodatkowe: