Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Lawa

Lawa

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:19 02 2020, 16:04
data ważności:20 03 2020
Dane zwierzaka:
urodzony: 2014
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Lawa jest miłą sunią średniej wielkości, w wieku średnim. Trafiła pod naszą opiekę z działki, na której właściciel pozostawił kilkanaście psów.

Lawa wspaniale odnajduje się w mieszkaniu w bloku. Grzecznie, chociaż wolno chodzi na smyczy (musi obwąchać dokładnie każdy nowy zakamarek trawnika). Perfekcyjnie zachowuje czystość, nie załatwia się w mieszkaniu. Grzecznie zostaje sama 10 godzin, nie szczeka i nie niszczy. Jest łagodna.

Lawa uwielbia znane sobie psy. Na spacerze grzecznie wita się z obcymi (chociaż boi się większych, energicznych psów), natomiast potrafi warknąć na psa gdy ten chce zająć jej posłanie lub miskę (broni zasobów przed psami, nie przed ludźmi).

Lawa trafiła do nas z guzami listwy mlecznej. Na szczęście badania nie pokazały przerzutów, guzki zostały usunięte przy okazji kastracji. Mamy wynik histopatologii: guzki nienowotworowe, Lawa jest w pełni zdrową suczką :)

ur. 2014
wielkość: średnia
kastracja: tak

Kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszka Klaudia 512 237 880 , wolontariuszka Małgorzata 608 315 461

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/

Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:512 237 880
oraz pod numerem:608 315 461
informacje dodatkowe:
wysterylizowany