Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » MIKKI-bardzo kochany,grzeczny, miły,przyjazny psiak szuka dobrego domu

MIKKI-bardzo kochany,grzeczny, miły,przyjazny psiak szuka dobrego domu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:08 04 2017, 20:55
data ważności:08 05 2017
zamieszczający ogłoszenie: Petsitterki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2013
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Poszukujemy dobrego domu dla Mikkiego - wspaniałego, kochanego, puchatego psiaka, który od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką. Mikki ma około 4 lat, jest niewielki, waży około 10 kg. Jest bardzo puchaty. Psiak trafił do nas po wypadku, ale wrócił do zdrowia i obecnie biega, bawi się, jest radosny jak każdy psiak,.
Mikki jest pieskiem bardzo grzecznym. Chętnie przytula się do opiekunów, lubi spacery, chętnie przebywa w towarzystwie ludzi, a także wśród innych zwierzaków. To bardzo grzeczny i miły psiak.
Mikki potrafi spacerować na smyczy, nie ciągnie. Na początku może się odrobinkę bać, jego życie nie było najłatwiejsze, ale z każdą chwilą spędzoną przy troskliwych opiekunach odważniej i weselej merda ogonkiem.
Mikki miał mieć niewładną łapkę. Łapka jest sprawna. Czasem zdarza się, że jeszcze ją trochę podnosi, ale łapka ma czucie, jest sprawna i psiak może wesoło skakać na wszystkich czterech kończynach.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Kontakt:
Iwona 793993779
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:793993779
informacje dodatkowe: