Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Maura

Maura

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:08 11 2021, 18:13
data ważności:08 12 2021
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Dwa Plus Cztery
Dane zwierzaka:
urodzony:1 2 2019
miasto:Wrocław
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Maura to około dwuletnia suczka, która razem z bratem Maksem (podopiecznym fundacji Oleśnickie Bidy) w wieku kilku miesięcy zostali odłowieni jako psy dzikie.
Przez pewien czas Maura przebywała w hotelu u Izy Klapińskiej, która dała jej niezwykle ważne na początku: cierpliwość, empatię, miłość i czas. I przygotowała ją do dalszej socjalizacji na azylu, gdzie trafiła w Listopadzie 2020 roku.

Początki Maury na azylu były dla niej trudne. Przerażało ją wszystko i wszyscy. Najmniejszy ruch i najcichszy dźwięk budziły w niej niepokój.
Otrzymała czas i przestrzeń, jakich potrzebowała. Z czasem Maura zaczęła przekonywać się, że jest bezpieczna i że może nam zaufać.
1 Stycznia był dla niej przełomowym dniem. Tego dnia Maura pierwszy raz odkąd przyjechała na Azyl była w stanie przekroczyć jego próg i wyjść poza jego teren. Był to jej pierwszy spacer, podczas którego nasza Wolontariuszka Ania wspierała ją całą sobą.

Dziś Maura coraz bardziej się otwiera, jest coraz śmielsza, a pomaga jej przy tym jej brat, który dodaje jej odwagi na wspólnych spacerach.
Na Azylu zrobiliśmy dla Maury już wszystko, teraz z chęcią przekażemy ją ludziom, którzy będą dalej wspierać ją w tej pracy.

Naszym wielkim marzeniem jest, aby Maura trafiła do adopcji razem ze swoim bratem Maksem, który obecnie przebywa u naszych przyjaciół Oleśnickich Bid.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:605 340 937
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony