Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Misiaczek szuka domku!

Misiaczek szuka domku!

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:20 02 2013, 08:52
data ważności:22 04 2013
zamieszczający ogłoszenie: Małgorzata
Dane zwierzaka:
urodzony: 2006
miasto:Warszawa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Gdzieś daleko, pod wschodnią granicą Polski po wsi biegały bezdomne psiaki...Pomimo przeciwności losu, dzielnie przemierzały ogromne przestrzenie w poszukiwaniu jedzenia, spały pod gołym niebem, a czasem Dobry Człowiek rzucił jakiś przysmak . Tak dzień upływał za dniem... Aż któregoś dnia Dobry Człowiek zauważył, że wśród gromadki psiaków jest jeden szorstkowłosy gość, który na dwóch łapach i chyba tylko wielką siłą ducha próbuje dogonić swoich współtowarzyszy niedoli... Zdarta sierść, rany na zadku, poranione do kości tylne łapy, wychudzony i zabrudzony ....i juz nie taki młody (8-9lat).
Tak zaczyna sie historia niezwykłego psiaka o imieniu Misiek...
To Pies Szczęściarz, bo Dobry Człowiek postanowił mu pomóc , wbrew innym mieszkańcom wsi. Otwarte serca przyciągają innych i tak Misiek z pomocą ludzi dobrej woli trafił do najlepszej kliniki w stolicy. Tutaj po wielu specjalistycznych badaniach i ciężkiej operacji okazało się , że psiak nie ma szans na samodzielne chodzenie na 4 łapach. Rany zaleczone, sierść odrosła, a w Miśku jeszcze większa siła woli i chęć walki...Nie poddaje sie , próbuje podnosić sie i stawać na 4 łapach..łapy drżą, Misiek dyszy, wreszcie opada bez sił by za chwilę podjąć kolejną próbę...
Dzisiaj Miś to wspaniały, odkarmiony szorstkowłosy gość, który pomimo niepełnosprawności potrafi upomnieć się o głaski, czasami nawet poburczeć na konkurenta. Uwielbia być w centrum zainteresowania człowieka i chce go mieć na wyłączność.
Misiek ma swój wózek podarowany przez przyjaciół i wszystkich tych, których wzruszył jego los i niezłomna wola życia. Na razie uczy się korzystać z niego w warunkach domowych , ale wraz z nadejściem pierwszych wiosennych dni chcemy, żeby mógł juz oglądać świat poruszając się samodzielnie przy pomocy wózka.
Wiedząc jak trudne to zadanie podejmujemy mimo wszystko próbę znalezienia domu dla Misia.
Jesteśmy świadomi, że nie jest to łatwa adopcja, bo Misiek wymaga stałej i fachowej opieki (nie trzyma potrzeb fizjologicznych), masaży i kontroli weterynaryjnej. Szukamy kogoś, kto pokocha Misia pomimo jego niepełnosprawności i będzie w stanie poświęcić mu dużo czasu, a on odpłaci wiernym spojrzeniem, oddaniem przytuleniem, czasem trąci delikatnie nosem..
Najlepszy byłby dom z ogrodem (marzenie) ze względu na konieczność poruszania sie na wózku. Misio kocha dzieci.
Czy ktoś podaruje Misiowi Prawdziwy DOM?
Misiek jest pod opieka Fundacji, przebywa w okolicach Warszawy.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:604-240-666
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony