Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » PSOTEK-super fajny, miły i kochany psiak szuka troskliwego domu

PSOTEK-super fajny, miły i kochany psiak szuka troskliwego domu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:25 03 2017, 18:20
data ważności:24 04 2017
zamieszczający ogłoszenie: Petsitterki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2014
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Poszukujemy dobrego i troskliwego domu dla Psotka - niewielkiego, młodziutkiego, bardzo pogodnego psiaka, który od wielu miesięcy czeka na dom w naszym schronisku. Psotek jest pieskiem miłym, grzecznym i przyjaznym. Niesamowicie tęskni za człowiekiem i stara się ze wszystkich sił pokazać, że to właśnie on zasługuje na spacer, przytulenie i pogłaskanie. Psotek jest niewielki; waży poniżej 10 kg, to młody piesio. Obecnie ma około 1,5 roku, jest nadal trochę jak szczenię. Przytula się, wesoło merda ogonkiem, chce być cały czas blisko człowieka. Psotek ładnie spaceruje na smyczy, coraz ładniej wykonuje zadania i polecenia. Jest małym łasuchem i za przysmaki szybko się uczy :).
Psotek do innych psów jest miły i przyjazny. Nie dokucza innym psom, nie dominuje, nie wchodzi w psie awantury. Na pewno będzie wspaniałym przyjacielem całej rodziny. Bez problemu może zamieszkać w domu z dziećmi.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Kontakt:
Iwona 793993779
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:793993779
informacje dodatkowe: