Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Pako

Pako

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:25 02 2018, 16:36
data ważności:27 03 2018
zamieszczający ogłoszenie: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Dane zwierzaka:
urodzony: 2012
miasto:Mysłowice
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Pako to średniej wielkości, czarny kundelek o krępej budowie ciała z pięknymi klapniętymi uszkami i urzekającym spojrzeniem.
To właśnie w tym spojrzeniu widać jak bardzo potrzebuje ludzkiej miłości, czułości i zainteresowania. Jesteśmy pewni, że odwzajemni to bezgranicznym oddaniem i jeszcze większą miłością.

Początki Pako w schronisku były trudne. Był wycofanym, nieufnym pieskiem, bał się praktycznie wszystkiego. Dzisiaj widać już ogromną zmianę jaka w nim zaszła.
Pako jest mniej zestresowany, uwielbia spacerki na których dzielnie maszeruje co chwilę radosnym spojrzeniem kontrolując czy ma przy sobie „swojego człowieka”.
Spacer z Pakusiem to sama przyjemność, jest bardzo zrównoważonym psem, jeśli na spacerze coś go wystraszy nie reaguje nerwowo tylko polega na opiekunie. Gdy czuje wsparcie potrafi wesoło dreptać, bawiąc się przy tym i emanując radością.

Pakuś pomimo wielu trudnych w swoim życiu sytuacji bardzo kocha ludzi. Przy odrobinie zainteresowania przytula się całym swoim Pakusiowym ciałkiem, żeby go głaskać i dotykać, a na wybiegu pomimo tego, że czuje swobodę nie odbiega tylko podskakuje śmiesznie na swoich krótkich łapkach cały czas będąc duchem przy swoim człowieku i stara się go mieć w zasięgu wzroku.
To właśnie człowiek jest potrzebny Pakusiowi do pełni szczęścia.

Marzeniem naszym jest aby trafił na opiekuna, który zasłuży na tą jego ogromną dawkę miłości i który da mu tak wiele ciepła i uczucia na które zasługuje.

Pako gdy wyjdzie z boksu to pierwsze co, załatwia swoje potrzeby fizjologiczne, co jest równoznaczne z tym, że jest nauczony czystości, w boksie wstrzymuje mocz do granic możliwości.

Pomimo tego, że jest niezauważalny dla odwiedzających schronisko ludzi to jest ulubieńcem wszystkich wolontariuszy. To psiak z niewiarygodną pozytywną energią i emanującym ciepłem i spokojem.
Nie jest ma w sobie żadnej agresji, jest również pozytywnie nastawiony do innych psów jednak, gdy któryś z czworonogów jest zaczepny wobec Pako to on też potrafi dać o sobie znać.

Po adopcji potencjalny opiekun musi liczyć się z tym, że pies nie może z dnia na dzień zostać sam w mieszkaniu na 8h. Zawsze prosimy potencjalnego opiekuna, aby po adopcji zorganizował sobie kilka dni wolnego i spędził czas z psem, aby ten miał możliwość zaufania człowiekowi i przyzwyczajenia się do nowego otoczenia.

Zapraszamy na spacery zapoznawcze w towarzystwie wolontariusza (w naszym schronisku nie ma adopcji "z marszu", lecz dopiero po kilku spacerach zapoznawczych zapada decyzja o adopcji).
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:602 411 299
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany