Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » RAMZES

RAMZES

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:25 06 2012, 15:04
data ważności:05 04 2013
zamieszczający ogłoszenie: ankub
Dane zwierzaka:
urodzony: 2000
miasto:toruń
klasyfikacja: » terrier (grupa FCI 3) » teriery typu bull » American Staffordshire Terrier
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Ramzes to ok 2-3 letni amstaff, który ostatnią zimę spędził za schroniskowymi kratami. Za co został tak ukarany? Na pewno nie za swój charakter, bo ten ma wspaniały. Jest psem opanowanym, grzecznym i posłusznym, za smaczki i życzliwe słowo jest w stanie zrobić wszystko. Uwielbia spacery przy boku człowieka, inne psy wtedy mogłyby dla niego nie istnieć. Nawet wrogie zaczepki zza płotu, nie robią na nim wrażenia.

Kiedy opuszczał schronisko nie wyglądał okazale, a wręcz można powiedzieć, że przedstawiał sobą obraz nędzy i rozpaczy. Duża rana na pysku, którą zrobił sobie próbując zwrócić na siebie uwagę człowieka, spora niedowaga i fatalny stan sierści, raczej nie przyciągały adoptujących do jego boksu. No i ten przeklęty mit "psa mordercy", który wisi nad amstaffami jak klątwa, jak wyrok śmierci w samotności.

Na szczęście Ramzes został wypatrzony przez dobre duszyczki, które zobaczyły w nim potencjał, tą iskierkę radości w oczach na widok człowieka, roześmiany ogon. Ramzes zamieszkał w hoteliku dla psów pod Toruniem, gdzie doszedł do siebie po traumatycznej zimie. Wygląda teraz wspaniale! Odbudował masę i piękne mięśnie oraz odzyskał radość życia. Tylko niewielka blizna, skryta pod sierścią na pyszczku może zdradzać, że jego przeszłość nie była najłatwiejsza.

Szukamy dla Ramzesa domu, w którym znajdzie spokój do końca swoich dni. Nie wydamy go do domu z małymi dziećmi, bo nie mieliśmy okazji sprawdzić jego delikatności w stosunku do nich. Z powodu swojego oddania właścicielowi, Ramzes lepiej będzie się czuł w domu jako psi jedynak, oczko w głowie swojego "człowieka". Psiak bardzo ładnie zostaje sam w boksie, nie płacze, nie niszczy i załatwia się tylko na spacerach, więc spokojnie może mieszkać zarówno w domku jaki i w mieszkaniu.

Kontakt:
Marta 517680264, Gosia 606361293
zurawska@gmail.com
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:Marta 517680264
oraz pod numerem:Gosia 606361293
mailem:zurawska@gmail.com
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony