Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » ROSCO-piękny biały terier-grzeczny, miły, kochany, przyjazny, adopcja

ROSCO-piękny biały terier-grzeczny, miły, kochany, przyjazny, adopcja

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:10 01 2017, 21:31
data ważności:09 02 2017
zamieszczający ogłoszenie: Petsitterki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2016
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Poszukujemy domu dla Rosco - prze-miłego, wesołego, radosnego i pogodnego psiaka w typie teriera. Psiak ma dość nietypowe umaszczenie - jest kremowo-biały. Psiak jest młodziutki - nie ma jeszcze roku. Jest bystrym, energicznym, ale przy tym bardzo grzecznym psiakiem. Dogaduje się bez problemu z innymi psiakami, nie jest konfliktowy. Bardzo lubi przytulać się do człowieka i spędzać czas w towarzystwie ludzi. Jest pieszczochem. Można go bez problemu wziąć na ręce, głaskać, tulić. Rosco ładnie spaceruje na smyczy, nie ucieka, nie szarpie. To mały pies - waży poniżej 10 kg i większy już nie będzie. Rosco ma typowy włos terierów; polecamy nowemu właścicielowi wizyty u psiego fryzjera - po podstrzyżeniu i trymowaniu będzie prezentował się niesamowicie.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Kontakt:
Iwona 793993779
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:793993779
informacje dodatkowe: