Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Rimzi-wspaniały,grzeczny,przyjazny,kochany starszy owczarek

Rimzi-wspaniały,grzeczny,przyjazny,kochany starszy owczarek

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:11 01 2017, 20:00
data ważności:10 02 2017
zamieszczający ogłoszenie: Petsitterki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2007
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Poszukujemy domu dla Rimziego - pięknego, choć już dość wiekowego psiaka w typie owczarka niemieckiego. Rimzi został znaleziony przed nowym rokiem w jednej z podkrakowskich miejscowości, niestety nikt go nie szuka. Rimzi jest niebywale spokojny, grzeczny i przyjazny. Nie ma z nim najmniejszych problemów, to bardzo dzielny, dobrze ułożony psiak. Na razie nie wygląda najpiękniej - miał stan zapalny oczu, ale są one w trakcie leczenia i stan oczu znacznie się poprawił. Rimzi ma prawdopodobnie około 10-12 lat, być może nie będzie żył więcej niż kolejne 2-3 lata, ale nawet taki, starszy psiak, zasługuje na najlepszy i kochający dom. Rimzi otrzymuje leki na stawy, w jego wieku to konieczność, ale poza tym nic mu nie dolega.
Psiak bez żadnego problemu dogaduje się z innymi psami, jest bardzo dobrze ułożony, pięknie spaceruje na smyczy, nie ciągnie.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Kontakt:
Iwona 793993779
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:793993779
informacje dodatkowe: