Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Spiki

Spiki

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:11 05 2015, 13:30
data ważności:25 05 2015
zamieszczający ogłoszenie: Psia Kuźnia
Dane zwierzaka:
urodzony:6 5 2007
miasto:Jelenia Góra
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Spiki jest 8-letnim psem średniej wielkości, ważącym 25 kg. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Wolimierzu/ k. Jeleniej Gory.
Spiki jest oazą spokoju, wierności, cierpliwości, uległości.
Kocha wszystkich ludzi, jednak żeby uznać kogoś jako przewodnika potrzebuje czasu na zbudowanie więzi. Kiedy to już nastąpi – obdarowuje tego jedynego wyjątkową miłością i oddaniem. Cieszy się gdy może być grzeczny i nagrodzony za posłuszeństwo. Toleruje również dzieci, jednak nie jest to obiekt który go szczególnie interesuje. Kocha pieszczoty, dotyk i miłe słowa. Wpatruje się wtedy z uśmiechem we właściciela, merda szybko ogonkiem i chce rozdawać całusy. Kiedy tylko zauważy, że przewodnik ma trochę więcej czasu - biegnie od razu po piłeczkę, patyk lub inną zabawkę i zachęca do wspólnych wygłupów - najlepiej z piłeczką, sznurkiem do przeciągania lub patykiem, który akurat znajdzie się "pod łapą".
Dobrze dogaduje się ze wszystkimi psami,obojętnie jakich są gabarytów, pod warunkiem jednak, że nie "wchodzą mu na głowę". Czasem bierze go nawet na dłuugie zapasy i zabawę w berka :)
Nie akceptuje kotów i zwierząt gospodarskich.
Ładnie chodzi na smyczy, a spuszczony z niej na rozległym terenie jest najszczęśliwszy. Łąki, pola, lasy, jeziora - to jego żywioł. Bardzo lubi bieganie przy rowerze, byłby więc bardzo szczęśliwy, gdyby ktoś zabierał go na rowerowe przejażdżki.
Nadaje się zarówno do mieszkania jak i do domu z ogrodem – pod warunkiem, że będzie spał w pomieszczeniu. Spiki szybko marznie przy niskich temperaturach. W mieszkaniu zachowuje czystość i daje znać o nagłych potrzebach. Jest cichy, spokojny i grzeczny. Na podwórku z kolei pełni rolę oddanego stróża. Potrafi zająć się sobą, choć oczywiście towarzystwo człowieka sprawia mu ogromną radość.
Kojec, buda i łańcuch nie wchodzą w grę.
Spiki jest pełen miłości i wprowadzi wiele przyjaznej atmosfery w każdym domu, który tak samo go pokocha. Ma przed sobą jeszcze kilka dobrych lat życia.
Jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany.
Czy ktoś pokocha go jeszcze tak, jak on kocha życie?
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:504043251
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany