Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Szczeniaczki z Azylu u Majki czekają na dom.

Szczeniaczki z Azylu u Majki czekają na dom.

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:26 09 2014, 18:48
data ważności:21 11 2014
zamieszczający ogłoszenie: Azyl u Majki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2014
miasto:Wysoka Strzyżowska
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:nie wiem
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Nasze foksiki to Ciapa i Ciapuś. Ciapa to ta z dłuższym pyszczkiem i nieregularną białą smugą na główce. Jest łaciata ale nie ma wszędzie kropeczek jak braciszek. Jest bardzo w typie foksteriera,także z charakteru -rezolutna, odważna,śmiała,żywiołowa,ciekawska, i przesłodka.
Ciapuś z kolei to totalna ciapa ,zawsze z tyłu za siostrą i koleżankami, zabawa i bieganie interesuje go tylko chwilkę.
Najbardziej lubi towarzystwo człowieka,noszenie na rękach,pieszczotki. Chodzi za opiekunem krok w krok i nieporadnie przy każdej okazji próbuje wdrapać się na ludzkie kolana. Oba maluszki pilnie szukają fajnych, odpowiedzialnych domków

Buba ma w tej chwili ok.3,5mies, urodziła ją mała, bezdomna sunia w ok.Zaklikowa. Malutka wraz z mamą i rodzeństwem przebywała w tamtejszym gminnym przytulisku. Na prośbę wolontariuszki przywieźliśmy malutką i jej siostrzyczkę do nas i szukamy fajnego domku. Psinka jest przesłodka, bardzo ufna i kontaktowa, niesamowicie spragniona kontaktu z człowiekiem. Radosna i rozbrykana. Wyrośnie na średniej wielkości psiaczka (max do kolana), uczymy się już zachowania czystości i chodzenia na smyczy. Buba została też odrobaczona.

Kana to siostrzyczka Buby i tak jak ona całe swoje krótkie 3,5 miesięczne życie spędziła za kratami w gminnym przytulisku w Zaklikowie. Kiedy do nas przyjechała nie mogła się na cieszyć z biegania po trawie, zabawy…I z tego,że człowiek nareszcie jest blisko, przytulia, pogłaska,pobawi się. U nas w ciągu dnia też jest w boksie ale kilka godzin spędza na zabawie w ogrodzie, w nocy śpi w domu. Poświęcamy maluchom tyle czasu ile tylko możemy ale bardzo chcielibyśmy żeby jak najszybciej znalazły swoje wymarzone domki, z człowiekiem tylko dla siebie.
Kanusia będzie średniej wielkości pieskiem, to taki mini-labradorek :)Jest przekochana,pogodna,wesoła i mądra.
Została odrobaczona.

Kontakt: Azyl u Majki, Wysoka Strzyżowska, tel. 692 387 952
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:692 387 952
informacje dodatkowe: