Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » WESTO-wspaniały, dostojny, piękny duży psiak szuka domu, adopcja

WESTO-wspaniały, dostojny, piękny duży psiak szuka domu, adopcja

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:17 01 2017, 21:45
data ważności:16 02 2017
zamieszczający ogłoszenie: Petsitterki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2013
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Poszukujemy domu dla dużego, spokojnego, bardzo przyjaznego psa, który od kilku dni przebywa pod naszą opieką. Westo trafił do nas poraniony. Prawdopdobnie został pogryziony przez inne zwierzę lub uszkodził sobie szyję przedostając się przez jakąś przeszkodę, ale rana na szyi dobrze się goi. Westo jest psem, który na razie nie rozumie jeszcze tego, że jest w schronisku. Jest trochę zdezorientowany, ale nie wykazuje najmniejszej agresji. Psiak jest miły i przyjazny choć jest także bardzo sprytny. To duży i masywny pies - waży około 40 kg, jest dorosły - ma około 4 lat.
Westo jest bardzo smutny. Przypuszczalnie czeka na swojego pana, ale jeśli się on po psiaka nie zgłosi będziemy mu szukać nowego domu.
Westo przypomina trochę psy w typie tosa inu lub dogi kanaryjskie, ale jest raczej mieszańcem.
Pies nie potrafił chodzić na smyczy, ale idzie mu już całkiem dobrze.
Pies ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Kontakt:
Iwona 793993779
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:793993779
informacje dodatkowe: