Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Wiki

Wiki

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:09 11 2011, 13:47
data ważności:09 04 2013
zamieszczający ogłoszenie: Stowarzyszenie
Dane zwierzaka:
urodzony:12 7 2010
miasto:Józefów koło Legionowa
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
WIKI
Jest w Schronisku od niedawna. Na razie niewiele o niej wiadomo. Była na tyle przestraszona, że praktycznie nie pokazywała się w boksie, nie mówiąc o jego opuszczeniu. Tylko buda i buda..

Ale którejś soboty, późnym popołudniem kiedy już hałas w schronisku ucichł, kiedy wszyscy Goście poszli, zamknęłam bramę na klucz, otworzyłam jej boks, usiadłam na przeciwko wejścia... i czekałam.. od czasu do czasu rzucając w jej kierunku chrupka.. Coraz bliżej i bliżej..

Najpierw się bała. Przekroczyć próg boksu, rozglądała się lękliwie, ale ciekawość jednak na szczęście była większa.. A na zewnątrz? Och, ileż to ciekawych rzeczy jest na zewnątrz :) - szczotka, płotek, miska innego psa, no i inne psy ma się rozumieć też. :)

Obwąchała calutki rewir przy bramie, obszczekała ku mojemu zdziwieniu psiaka zwanego "Dozorcą" ;) wprawdzie cały czas była jeszcze niepewna, ale najważniejsze że się przełamała i wyszła. :)

Wiki jest bardzo subtelną, niedużą sunia. Na mnie zrobiła wrażenie kruchej i delikatnej. Na pewno potrzebuje jeszcze ciut czasu, żeby się przekonać do człowieka, do ręki, ale myślę, że to nie będzie jakieś bardzo trudne, patrząc jak już bez problemu podchodzi do krat boksu, jaka jest zaciekawiona.

Obecnie mieszka w boksie przy bramie, razem z psem - Frankiem.

Kontakt w sprawie adopcji: Dyr. Schroniska - tel: 694-642-098
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:694-642-098
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony
wysterylizowany