Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » ZIZINKA-wspaniała, grzeczna, miła i spokojna suczka szuka dobrego domu

ZIZINKA-wspaniała, grzeczna, miła i spokojna suczka szuka dobrego domu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:13 02 2017, 12:50
data ważności:15 03 2017
zamieszczający ogłoszenie: Petsitterki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2014
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Poszukujemy troskliwego domu dla Zizinki - wspaniałej, delikatnej, bardzo grzecznej i spokojnej suczki, któa od kilku miesięcy przebywa pod naszą opieką. Zizinka początkowo była bardzo nieufna. Bała się ludzi, trzymała się z dala od opiekunów, ale w ciągu pobytu w schronisku zrobiła ogromne postępy. Obecnie jest bardzo oddaną człowiekowi psią przyjaciółką. Zizinka jest suczką średniej wielkości; waży około 20 kg, większa nie będzie. Suczka obecnie ma około 2 lat, jest młoda i na pewno wiele może się jeszcze nauczyć. Zizinka dogaduje się z innymi psami, nie wykazuje agresji, raczej unika awantur. Prędzej schowa się do budy niż wda w jakąkolwiek psią awanturę. To wrażliwa, delikatna suczka. Na spacerze trzyma się nogi, nigdzie się nie oddala, pilnuje się człowieka. Nie puszczamy i nie polecamy nigdy puszczać psiaków luzem. Nigdy nie wiadomo czego mogą się wystraszyć, nie znamy ich przeszłości. Zizinka prosi o dobry i troskliwy dom. Nie ciągnie na spacerze także bez problemu może być towarzyszką spacerów osób w średnim wieku.
Przed Zizinką całe życie. Bardzo prosimy o dom, nie chcielibyśmy, aby jej życie było życiem w schronisku..
Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.

Kontakt:
Iwona 793993779
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:793993779
informacje dodatkowe: