Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » Żelciu - super miły, młody, grzeczny i przyjazny psiak szuka domu

Żelciu - super miły, młody, grzeczny i przyjazny psiak szuka domu

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:27 11 2016, 14:05
data ważności:27 12 2016
zamieszczający ogłoszenie: Petsitterki
Dane zwierzaka:
urodzony: 2014
miasto:Kraków
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samiec
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Szukamy domu dla Żelcia - bardzo miłego, przyjaznego i grzecznego psiaka w wieku około 2 lat.
Od momentu, gdy przybył do naszego schroniska jest dla wszystkich bardzo miły i niekonfliktowy. Ładnie spaceruje na smyczy, jest zrównoważony i pogodny. Nie jest nadpobudliwy. Nie jest także szczekliwy. To miły, kochany psiak, który lubi głaskanie, przytulanie, spacery. Psiak bardzo dzielnie znosi zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne. Nie jest niecierpliwy. Psiak nie wchodzi w konflikty z innymi pieskami, jest raczej spokojny.
Żelciu nie jest duży. Waży około 15 kg, będzie idealnym towarzyszem ludzi w mieszkaniu czy w domu. Psiak ma piękną, miłą, białą okrywę włosową na której jest kilka ciemnych łatek. To wspaniały, wierny towarzysz człowieka. Żelciu ma około 2 lat.
Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wkrótce zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy.

Kontakt:
Iwona 793993779
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:793993779
informacje dodatkowe: