Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » oddam zwierzaka do adopcji  » psy  » różne psiaki

różne psiaki

oddam zwierzaka do adopcji
data zamieszczenia:20 04 2014, 03:43
data ważności:20 05 2014
zamieszczający ogłoszenie: Fundacja Pies Szuka Domu
Dane zwierzaka:
urodzony: 2014
miasto:Sulmin k. Gdańska
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:nie wiem
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Dużo szczęścia w pakiecie ! Adoptuj już dziś podopiecznego naszej fundacji !

Fundacja Pies Szuka Domu powstała aby pomagać bezdomnym zwierzętom.

Naszym celem jest doprowadzenie psa do dobrej kondycji fizycznej i psychicznej a następnie znalezienie dla niego dobrego domu.

Kadra fundacji i wolontariusze dokładają wszelkich starań aby pobyt psa w tym przyjaznym miejscu był tylko czasowym pobytem, a nie stałym.

Dzięki naszym działaniom nowe domy znalazło już prawie 600 bezdomnych psów.

Ale co dalej ...?
Człowiek zabiera psiaka do domu.
Daje mu miłość i bezpieczeństwo …

Chcielibyśmy aby ich wspólne, pozytywne relacje nawiązały się jak najszybciej, dlatego Fundacja Pies Szuka Domu wprowadza innowacyjny projekt "Szczęście w Pakiecie" polegający na zapewnieniu każdemu adoptowanemu psu z naszej fundacji bezpłatnego podstawowego kursu posłuszeństwa "Grzeczny Pies" w Szkole dla psów Łajka.

Długotrwała współpraca ze szkołą udowodniła nam, że adoptowany pies równie chętnie współpracuje z człowiekiem, nierzadko lepiej niż pies posiadający od zawsze kochającego właściciela.

Kurs posłuszeństwa to nie tylko nauka podstawowych komend i poleceń, ale przede wszystkim możliwość zrozumienia potrzeb psa, spędzenia z nim aktywnie czasu oraz dobra zabawa.

W takim kursie może wziąć udział każdy pies, bez względu na wiek, wielkość i urodę.

Z psem adoptowanym w ramach projektu "Szczęście w Pakiecie” będzie można udać się do Przychodni Weterynaryjnej lek. wet. Sabiny Żarnowskiej na bezpłatną konsultację. Przyszły właściciel zapewne chętnie skorzysta ze wskazówek dotyczących opieki medycznej, żywienia i higieny psa udzielonych przez fachowców.

Patronat honorowy nad projektem "Szczęście w Pakiecie" objęła Ambasadorka Fundacji Pies Szuka Domu - Świnka Raćka, która zobowiązała się ona czynnie uczestniczyć w akcji, wspierać wszystkie działania związane z promocją adopcji bezdomnych zwierząt.

Adoptować psa może każdy, każdy pies może być adoptowany.

Jeżeli chcesz adoptować psa służymy pomocą, radą i niezbędnymi wskazówkami.

Liczymy na przyłączenie się do akcji firm, instytucji oraz wszystkich tych, którzy chcą i mają możliwość uzupełnić "Pakiet Szczęścia".

Inicjatywa ma możliwość zaistnienia dzięki bezinteresowności pomysłodawców "Szczęścia w Pakiecie" jednakże, aby program mógł sukcesywnie rozwijać się wierzymy, że znajdą się ludzie, którym nie jest obojętny los bezdomnych zwierząt i wspomogą przedsięwzięcie.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:608048040
informacje dodatkowe:
zaszczepiony
odrobaczony