Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » sprzedam inne  » akcesoria  » GPS dla naszych zwierzaków! :)

GPS dla naszych zwierzaków! :)

sprzedam inne
data zamieszczenia:29 08 2014, 16:50
data ważności:12 09 2014
zamieszczający ogłoszenie: monis90
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Witam wszystkich forumowiczów :)

Myślę, że dla każdego z nas ważne jest bezpieczeństwo naszego Pupila. Obojętnie czy jest to jest pies czy kot, a może inne zwierzę.
Mam przyjemność zaprezentować Wam nowoczesne urządzenie lokalizacyjne dla zwierząt w oparciu o technologie GPS. Nasza obroża z wbudowanym odbiornikiem GPS zapewni nieustanną kontrolę nad Państwa zwierzakiem. Urządzenie pozwala na błyskawiczną lokalizacje zaginionego zwierzaka poprzez telefon komórkowy, udostępniając w postaci sms dokładną lokalizacje oznaczoną na Google Maps. Dodatkowo jest możliwość śledzenia w czasie rzeczywistym za pomocą komputera , tabletu oraz telefonu komórkowego.
O to kilka jego zalet:
-Miniaturowe urządzenie lokalizujące (49x 40x 17 mm) o wadze zaledwie 35g nie będzie odczuwalne nawet dla małych psów lub kotów
-Regulowana obroża zapewnia dopasowanie do każdego zwierzaka nie zależnie od jego wielkości
-Wodoszczelna obudowa zapewnia pewne działanie nawet w trudnych warunkach
-Wydajna bateria zapewnia ponad 70 godzin czuwania oraz prosty system ładowania w stacji dokującej ułatwiający jego obsługę
-Dodatkowo urządzenie powiadomi nas poprzez sms jeżeli zapomnimy naładować baterię
-Zaawansowane tryby uśpienia oraz detekcja ruchu powoduje,że urządzenie przechodzi w tryb oszczędzania energii gdy nasz zwierzak śpi.
-Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom możemy również wyznaczyć wirtualne ogrodzenie dla naszego pupila, po którego przekroczeniu otrzymamy wiadomość sms.
-Dodatkowo urządzenie dokonuje pomiaru prędkości jaka porusza się nasz zwierzak i poinformuje nas, gdy ulegnie ona znacznemu zwiększeniu. Jest to ważna funkcja na wypadek próby kradzieży psa np za pośrednictwem samochodu. Oczywiście każdy alarm posiada dokładną lokalizację na mapie.
-możliwość otrzymania aplikacji na system Android

Urządzenie oferowane jest wraz z obrożą , jednak można je zamontować do każdej innej.

Więcej informacji na PW.

Pozdrawiam,Monia
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:698 758 632