Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » sprzedam inne  » inne  » Golden Retirever GAGA - do adopcji

Golden Retirever GAGA - do adopcji

sprzedam inne
data zamieszczenia:02 05 2016, 15:50
data ważności:31 07 2016
zamieszczający ogłoszenie: AUREA
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Fundacja Pomocy Goldenom AUREA poszukuje domu dla Gagi! Gaga to 8-letnia goldenka, która trafiła pod skrzydła fundacji w bardzo złym stanie fizycznym w grudniu 2015 r.
Gaga to niezwykle pogodna, bardzo towarzyska i pozytywna sunia. Nie przejawia żadnych zachowań agresywnych bądź lękowych w stosunku do ludzi czy też zwierząt. Spuszczona ze smyczy bardzo ładnie się bawi, dobrze odnajduje się też w grupie innych psów. Obecnie w domu tymczasowym mieszka z kotem, którym jest bardzo zainteresowana niestety bez wzajemności. Bardzo lubi spacery, ale ze względu na swój wiek dość szybko się męczy. Na smyczy chodzi ładnie, nie ma problemów z obroną zasobów. Jej pasją jest wyszukiwanie po okolicznych krzakach pochowanych jeży.
Jest suczką ciekawską i dość pewną siebie. Jeśli jakaś sytuacja jej się nie podoba np. kąpiel konsekwentnie dąży do zmiany sytuacji – stara się wyjść z wanny, wszystko odbywa się oczywiście bez zachowań agresywnych. Stosuje raczej strategię bierną – przeczekanie, zaparcie się czy też znieruchomienie. Gaga nie boi się wizyt u weterynarza, dość cierpliwie znosi wszystkie badania i zabiegi pielęgnacyjne. Jazda samochodem też nie jest dla niej problemem.
Stosunek Gagi do dzieci jest obojętny, Dotychczas sunia sporadycznie spędzała z nimi czas, więc kontakty psa z pociechami będą wymagać stałego nadzoru dorosłych.
Gaga jest na diecie hypoalergicznej i przyjmuje leki na niedoczynność tarczycy (dość powszechną dolegliwość u psów tej rasy), w związku z tym przyszli opiekunowie powinni liczyć się z wymogiem stałego podawania leków. Sunia miała usuwaną listwę mleczną z powodu guzków, druga listwa będzie wycinana na początku maja.
Gaga zna podstawowe komendy i bardzo chętnie się uczy kiedy jest odpowiednio nagradzana. Ma jednak problem z rezygnacją jeśli coś sobie upatrzy. Opiekunowie w domu tymczasowym od samego początku pracowali też nad wyeliminowaniem u niej lęku separacyjnego, na obecną chwilę dziewczyna bez problemu zostaje sama w domu.
Gaga jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana i zaczipowana.
Przed podjęciem decyzji o adopcji psa prosimy zapoznać się z jego wątkiem na forum roboczym fundacji: http://www.fundacjagoldenom.fora.pl/pod-opieka-fundacji,17/gaga-8-letnia-goldenka,6585.html
Kontakt : Fundacja AUREA
tel.733 784 407
e-mail fundacja@aurea.org.pl

Bardzo prosimy nie dzwonić w weekendy i w późnych godzinach wieczornych
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:733 - 784 - 407
mailem:fundacja@aurea.org.pl