Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » sprzedam inne  » inne  » Jak długi powinien być płaszcz męski? - Poradnik długości płaszcza dla panów

Jak długi powinien być płaszcz męski? - Poradnik długości płaszcza dla panów

sprzedam inne
data zamieszczenia:29 05 2023, 11:47
data ważności:28 06 2023
zamieszczający ogłoszenie: bossino2022
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Chcesz kupić długi płaszcz męski, ale nie masz pewności co do idealnej długości? Cóż, masz szczęście, ponieważ mamy dla Ciebie rozwiązanie! Długi płaszcz męski to ponadczasowy element garderoby, który może dodać wyrafinowania i elegancji każdemu strojowi. Ważne jest jednak, aby dobrać odpowiednią długość, aby wyglądał stylowo i nie był niewygodny.

Zazwyczaj długi płaszcz męski powinien kończyć się tuż nad kolanem lub w połowie łydki. Taka długość jest idealna zarówno na formalne, jak i swobodne okazje i zapewnia wystarczające okrycie, aby chronić przed zimnem. Długość ta może się jednak różnić w zależności od wzrostu i typu sylwetki. Jeśli jesteś wysoki, możesz wybrać dłuższy płaszcz, który kończy się tuż poniżej kolana, podczas gdy niżsi mężczyźni powinni wybrać krótszy płaszcz, który kończy się na kolanie.

Długość męskiego długiego płaszcza zależy również od jego stylu. Płaszcz jednorzędowy wygląda najlepiej, gdy kończy się tuż nad kolanem, podczas gdy płaszcz dwurzędowy może wyglądać świetnie nawet wtedy, gdy kończy się w połowie łydki. Co więcej, jeśli szukasz płaszcza do noszenia na garniturze, jego długość powinna być taka, aby zakrywał całą marynarkę, ale nie zasłaniał spodni.

Podsumowując, długi płaszcz męski może być wszechstronnym elementem garderoby, który może podnieść twój styl. Ważne jest jednak, aby dobrać odpowiednią długość, aby wyglądał pochlebnie na sylwetce i pasował do okazji. Więc śmiało eksperymentuj z różnymi długościami, aby znaleźć to, co działa dla Ciebie!

https://bossino.pl/collections/kurtki-i-plaszcze-meskie/products/dlugi-plaszcz-meski-o-klasycznym-kroju
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:731 870 391