Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » sprzedam inne  » inne  » Ośrodek jeździecki w najstarszym uzdrowisku Europy

Ośrodek jeździecki w najstarszym uzdrowisku Europy

sprzedam inne
data zamieszczenia:20 11 2019, 23:15
data ważności:20 12 2019
zamieszczający ogłoszenie: Marcin Idea
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Ośrodek jeździecki w najstarszym uzdrowisku Europy

ARIZONA CITY - Kudowa Zdrój - Słone 57

Prężnie działający biznes na sprzedaż.

Szkółka i Hotel dla Koni oraz agroturystyka.
Dla zainteresowanych utrzymaniem istniejącego biznesu 2 konie w cenie transakcji.

Horse Riding School with Hotel for horses and Agrotourism facilities
FOR SALE
we most probably speak your language
call us on WhatsApp- number below


To miejsce może wkrótce stać się Twoim Domem lub dobrze prosperującym Biznesem, albo… jednym i drugim.A wiec czas aby przyjrzeć się mojej ofercie bliżej

Ten wspaniały ośrodek agroturystyczno jeździecki - Arizona City, znajduje się w doskonałej lokalizacji,

W bezpośrednim sąsiedztwie z własnym zjazdem z drogi krajowej Nr 8 - 900 m od przejścia granicznego z Republika Czeska, Kudowa/Nachod


Do Wrocławia ok. 130 km

Do Poznania ok. 310 km

Do Katowic ok. 240 km

Do Krakowa ok. 320 km

Do Łodzi ok. 345 km

Do Warszawy ok. 480 km

Do Pragi ok. 160 km

Do Berlina ok. 380 km

Do Drezna ok. 290 km


Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w gminie Kudowa Zdrój, obręb Słone, miejscowość Kudowa Słone.

Położona w otulinie parku krajobrazowego, niedaleko lasów, łąk, stawów i szlaków turystycznych. Dom jednorodzinny, stajnia, wybiegi, kryta ujeżdżalnia. Wyjątkowe miejsce dla pasjonatów koni oraz osób poszukujących ciszy i bliskiego sąsiedztwa przyrody.


Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni
8000m²


1. Działka nr 602 o powierzchni 8000 m², zabudowana:

- budynek mieszkalny, piętrowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 294,8 m² po podłodze, z czego 126,6 m² to pokoje hotelowe w 5-ciu niezależnych pokojach z własnym WC I prysznicem. Pokoje w obecnej chwili mogące pomieścić 19 gości. Oraz 100 m² prywatnego mieszkania 3 pokojowego.

Bezpośrednio pod mieszkaniem na pietrze znajduje się drugie z niezależnych mieszkań o powierzchni 43,6 m² z własną łazienką.

- budynek stajni o powierzchni 286 m², połączony z budynkiem mieszkalnym w jednej bryle i poddaszem do wykorzystania...


2. Działka nr 601- droga dojazdowa bezpośrednio z krajowej 8.


Obiekt stajni mieści 8 przestronnych, bezpiecznych boksów dla koni o wymiarach 4 m x 4 m oraz 4 mniejsze 3 m x 3 m. Jeden z boksów jest większy od pozostałych i pełnić może funkcję porodówki. Każdy boks wyposażony jest w automatyczne poidło, żłób oraz okno. Wysoki sufit zapewnia utrzymanie sprzyjającej zwierzętom atmosfery.

W stajni mieszczą się także: pomieszczenie gospodarcze, przestronna siodlarnia oraz toaleta. Na piętrze znajdują się wspomniane pokoje gościnne na 19 gości, mieszkanie o powierzchni 100 m2 oraz miejsce do zagospodarowania. Za budynkiem znajdują się dwie konstrukcje, część przeznaczona jest przechowywania siana, słomy oraz paszy dla koni, a także używane jako warsztaty / pomieszczenia gospodarcze.

Obiekt wybudowany został na działce o powierzchni 8000 m². Poza samym budynkiem mieszkano - hotelowym i stajni na rancho znalazły się także: duży plac do jazdy, padoki oraz kryta ujeżdżalnia, parking dla samochodów i przestrzeń wypoczynkowa.

Stajnia z pensjonatem, może pomieścić nawet do 50 gości (biorąc pod uwagę odpowiednią adaptacje obecnych mieszkań oraz wolnej powierzchni nad stajnia).


ARIZONA CITY to jedno z najlepszych miejsc stworzonych z myślą o wszystkich miłośnikach jazdy konnej. Życie płynie tu spokojnie, bez zbędnego pośpiechu. Ale jazda konna to nie wszystko czego można doświadczyć w tym niesamowitym miejscu. Możecie tutaj oddać się również jeździe na nartach zjazdowych i biegowych w sezonie zimowym, wyprawom pieszym po niemal przyległym do lokalizacji Parku Krajobrazowym Gór Stołowych, Błędnych Skal oraz Gór Orlickich a także autokarowych w okoliczne miejscowości przygraniczne jak Zieleniec, Duszniki Zdrój a i czeska Praga jest naprawdę niedaleko.


Arizona City położona jest w dzielnicy historycznego uzdrowiska Kudowa Zdrój - które jest jednym z niewielu najstarszych uzdrowisk w Polsce i Europie, Historia uzdrowiska sięga wstecz aż do 1580 r = XVI wiek.


-Z rancho jest zaledwie 2 km do samego uzdrowiska.

-6 km do Parku Krajobrazowego Gór Stołowych z Błędnymi Skalami i Szczelińcem Wielkim (20 min samochodem)


A co najważniejsze, to nie musi być nadal ośrodek jeździecki. Inwestycja doskonale nadaje się również pod Spa, dom weselny czy dom opieki. Budynki po małej przeróbce będą spełniać wymagania dla takich inwestycji.

ARIZONA CITY jest to miejsce przede wszystkim idealne do prowadzenia biznesu, ale również doskonale nadaje się do zamieszkania.

Dla zainteresowanych utrzymaniem istniejącego hotelu i szkółki dla koni - 2 Konie w cenie transakcji


Dodatkowo za drobna opłata możliwe jest korzystanie z pobliskich stawów rybnych gdzie państwa goście będą mogli w ciszy i spokoju relaksować się nad woda i łowić ryby.

Teren ośrodka jest usytuowany bezpośrednio przy DK 8 - z bezpośrednim dostępem do tejże. Obecnie dziala tu osrodek jezdziecki, szkolka jezdziecka, hotel dla koni oraz agroturystyka. Ze wzgledu na polozenie dosc strategiczne co opisane jest w opisie nieruchomosci - mozemy to miejsce przeksztalcic na wiele roznych sposobow. Tylko wy Panstwo jako inwestorzy zdecydujecie co mozna tam zrobic. wiecej w linkach
- https://www.youtube.com/watch?v=ptlkbtcGtsM
- http://idea-invest.pl/oferty/lokal/sp...
- Facebook https://tinyurl.com/y6r3teou
- Instagram : https://tinyurl.com/y6xqtqrjPolecam i zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu się - klucze w biurze.

Come and see the properties I have under my services, call me from abroad/ overseas on
WhatsApp +48739020584 - Marty

Marcin
739 020 584
marcin.boreyko@idea-invest.pl
www.idea-invest.plPotrzebujesz kredytu na sfinansowanie swoich marzeń?
Skontaktuj się z naszym Ekspertem Finansowym EXPANDER:

https://expander.pl/formularz-b2b/?vid=b1cf226d-89ff-476a-82fb-cd064d34cd3f


Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów. Zamieszczone na stronie zdjęcia i opisy są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego.

Informacja przekazana przez biuro idea-INVEST nieruchomości uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

All rights reserved ©ideaINVESTNieruchomosci
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:+48 739020584
mailem:marcin.boreyko@idea-invest.pl