Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » znalazłem zwierzaka  » psy  »  Nie znam.

Nie znam.

znalazłem zwierzaka
data zamieszczenia:27 05 2013, 22:43
data ważności:26 06 2013
zamieszczający ogłoszenie: Labladormania
Dane zwierzaka:
urodzony: 2007
miasto:Łódź
klasyfikacja: » owczarek (grupa FCI 1) » owczarki » Owczarek niemiecki
płeć:nie wiem
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Witam,
Piszę do Państwa, ponieważ chciałam nagłośnić sprawę pewnego zwierzęcia. Dokładnie chodzi tutaj o psa rasy owczarek niemiecki. W moim mieście, a jestem z Łodzi, jest taki piesek właśnie, który jest porzucony przez właściciela, który wyprowadzając się zwyczajnie o nim zapomniał. Piesek wszystkie cztery pory roku spędza na dworze. Zimną przy temperaturze -10 stopni nie ma się gdzie ogrzać, wszędzie jest pełno śniegu, a on nie ma nawet własnej budy żeby mógł się skryć przed tym śniegiem. Swoje potrzeby fizjologiczne załatwia na swoim podwórku, nikt go nie wyprowadza na spacery. Swoje obejście ma wielkości zwykłego pokoju w blokach, z czego większą część zajmują jakieś graty (blachy, zderzaki od samochodów). Teren na którym znajduje się piesek jest na sprzedaż i właśnie obawiam się co może zdarzyć się z owym pieskiem kiedy ten teren zostanie sprzedany.
Instytucje w moim mieście twierdzą, że znają sytuację tego zwierzaka, tylko, że jakoś od czasu kiedy ta sprawa została zgłoszona, a z tego co mi wiadomo było to dość dawno, nikt nic z tym pieskiem nie zrobił, nikt mu nie pomógł. Podejrzewam, że gdyby chodziło o dziecko to wszystkie instytucje i nie tylko stawały by na rzęsach, żeby mu pomóc. Ale kiedy chodzi o psa czy inne zwierze, każdy machnie tylko ręką i stwierdzi "to nie moja sprawa". Jeśli mogę jakoś pomóc temu zwierzakowi to zrobię wszystko co się da, żeby tą zimę spędził w trochę lepszych warunkach.
Proszę o wzięcie mojej wiadomości do Państwa na poważnie. Piszę to ponieważ naprawdę, zależy mi, żeby ktoś pomógł temu psiakowi.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:tylko e-mail
mailem:cieslak.magdalena@plusnet.pl
informacje dodatkowe: