Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » ogłoszenia  » znalazłem zwierzaka  » psy  » Sunia

Sunia

znalazłem zwierzaka
data zamieszczenia:11 08 2013, 17:24
data ważności:10 09 2013
zamieszczający ogłoszenie: Anetka
Dane zwierzaka:
urodzony:1 9 2011
miasto:Grójec
klasyfikacja: » psy » mieszańce (poza grupami FCI) » mieszaniec (kundelek)
płeć:samica
wypromuj na Facebooku:
Treść ogłoszenia:
Piesek mieszka na osiedlu bloków mieszkaniowych. Dzięki ludziom dobrej woli ma własną budę i w miarę regularne jedzenie. Chłodne i deszczowe noce spędza na klatce schodowej lub piwnicy, co nie wszystkim się podoba. Nie załatwia swoich potrzeb w pomieszczeniach, więc bez problemu może żyć w mieszkaniu. Nie szczeka bez powodu. Spaceruje przy nodze, bez smyczy. Jest bardzo mądra, szybko się uczy.
Sunia jest mieszańcem, który według weterynarza ma około dwóch lat. Jest nieduża, sięga przed kolano, waży około 8 kg. Ponad pół roku temu została wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Jest zdrowa, wesoła, uwielbia spacery i zabawę z innymi psami. Jest bezkonfliktowa. Kocha być głaskaną i drapaną.
Będzie wspaniałym, oddanym przyjacielem. Może mieszkać w bloku, jak i w domu jednorodzinnym. Najważniejsza jest dla niej stabilizacja i ciepły kont.
Chcę dla niej znaleźć dom, w którym będzie mogła liczyć na miłość i zainteresowanie, którego obecnie szuka wśród mieszkańców osiedla. Dom, w którym będzie miała poczucie bezpieczeństwa.
Osoba, która zdecyduje się zapewnić Suni dom na resztę jej życia na pewno się nie zawiedzie. Piesek za opiekę zrewanżuje się bezgraniczną miłością i oddaniem.
W sprawie ogłoszenia proszę kontaktować się:
telefonicznie pod numerem:509996070
mailem:anetka3366@wp.pl
informacje dodatkowe: