Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » schroniska dla zwierząt  » Fundacja Anial Security
podaj łapę

(0)

oceń schronisko
(5.00)

Fundacja Anial Security

w serwisie od:29 11 2012, 22:05
Dane adresowe:
Hetmańska 54 105
60-219, Poznań
telefony:790 450 457
o schronisku:
Animal Security jest to nowopowstała Fundacja Ochrony Zwierząt w Poznaniu.
Naszą działalność rozpoczynamy nieoficjalnie w pierwszym kwartale 2011 roku.
KRS otrzymaliśmy 9.11.2011 i od tego dnia mogliśmy zacząć działać oficjalnie.

Jakie zadania postawiliśmy przed sobą?
W wolnych chwilach od pracy i codziennych zajęć, poświęcamy swój czas na ratowanie zwierząt bezdomnych, których życie jest zagrożone oraz tych okrutnie traktowanych przez ludzi. Dążymy do tego by zapewnić im godne i szczęśliwe życie. Staramy się kształtować właściwy stosunek do zwierząt i aktywnie zwalczać przejawy znęcania się nad zwierzętami. Mamy zamiar działać na rzecz zwierząt, najlepiej jak potrafimy. Członkowie Animal Security nie są pracownikami, lecz wolontariuszami i za swoją pomoc nie pobierają wynagrodzenia.

Dlaczego postanowiliśmy stworzyć fundację akurat teraz?
Pomysł nie jest nowy, każdy z nas, jeszcze zanim się poznaliśmy starał się pomagać zwierzętom na własną rękę. Nasze doświadczenie, potęguje chęć do niesienia pomocy. Seria ostatnich wydarzeń w których maltretowane są zwierzęta,niestety bardzo często przez osoby nastoletnie a czasem wręcz dzieci, zjednoczyła nas i przyspieszyła powstanie Fundacji Ochrony Zwierząt Animal Security, tym samym jako pierwszą organizację w Poznaniu, współpracującą z organami ścigania.

Zapraszamy do zwiedzenia naszej strony internetowej na której dowiedzą się Państwo jak pomagać zwierzętom wolnożyjącym , w dziale adopcje kotów znajdziecie dla siebie wspaniałego towarzysza życia, a jeżeli wolicie psy zapraszamy do działu adopcje psów.


Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.
Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę.
komentarze