Gazeta.pl  | metrocafe.pl  | Poczta  | Forum  | Blogi  | Wyborcza.pl  
Pogoda  | Randki  | Gry
 » schroniska dla zwierząt  » Fundacja Stawiamy na Łapy
podaj łapę

(0)

oceń schronisko
(5.00)

Fundacja Stawiamy na Łapy

w serwisie od:26 01 2014, 08:11
Dane adresowe:
Chocimska 1B
30-056, Kraków
telefony:505 052 892
o schronisku:
Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom Stawiamy na Łapy powstała w miejsce Krakowskiego Oddziału Fundacji Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie w styczniu 2014.
Fundacja Stawiamy na Łapy zajmuje się zarówno poszukiwaniem domów dla bezdomnych kotów z Krakowa i okolic, jak też sterylizacją i leczeniem kotów wolnożyjących, opieką nad kotami-ofiarami wypadków i ludzkiej bezmyślności oraz działaniami edukacyjnymi w zakresie mądrej opieki nad zwierzętami.

Nasza strona ma adres: http://www.stawiamynalapy.pl/

Fundacja Stawiamy na Łapy prowadzi kociarnię, znajdująca się przy ul. Chocimskiej 1B w Krakowie, w której przebywa pod opieką wolontariuszy od 10 do 15 kotów.

Fundacja Stawiamy na Łapy prowadzi także szpitalik przy ul. Drukarskiej (obok lecznicy weterynaryjnej Hyrax), w którym przebywają zwierzęta chore w trakcie leczenia, ale też na kwarantannie zwierzęta przeznaczone do adopcji i oczekujące na szczepienie.

Fundacja wspiera także kilka domów tymczasowych oraz karmicieli kotów wolnożyjących i bezdomnych, przekazując im karmę dla podopiecznych oraz pomagając w wyłapywaniu zwierząt na leczenie i sterylizację, a w przypadku kotów „rokujących” także w poszukiwaniu dla nich nowych domów.

Fundacja nie otrzymuje żadnych dotacji z instytucji państwowych czy samorządowych, działa jedynie w oparciu o pomoc ludzi dobrej woli i dzięki działalności sklepu www.szopfilantrop.pl oraz dzięki zbiórkom karmy i kwestom organizowanym w oparciu o zezwolenie na zbiórkę lokalną.
komentarze